Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.09.16
4251 0
Друкувати
Обране

Урядом урегульовано умови оплати праці працівникам центрів по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат

У зв'язку зі скасуванням статусу державного службовця працівникам центрів по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат Урядом урегульовано умови оплати їх праці.

З цією метою внесено зміни в додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери".

Відповідно до положень акта посадовий оклад керівника Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат буде визначатися за 19 тарифним розрядом і становитиме 4 053 грн., провідного фахівця - за 10 тарифним розрядом і становитиме 2 157 грн., фахівця II категорії - за 8 тарифним розрядом і становитиме 1 943 грн.

Постанова КМУ від 14 вересня 2016 р. № 630


Установити, що працівникам центрів по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат виплачується надбавка у відсотках до посадового окладу за стаж роботи в таких розмірах: понад 3 роки — 10, понад 5 років — 15, понад 10 років — 20, понад 15 років — 25, понад 20 років — 30, понад 25 років — 40 відсотків посадового окладу.

При цьому до стажу роботи для встановлення надбавки зараховується стаж державної служби за періоди роботи (служби) до набрання чинності Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII “Про державну службу” та період роботи в центрі по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

Установити, що в разі зменшення у зв’язку з прийняттям цієї постанови заробітної плати (без премії) окремих працівників центрів по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат на час роботи на займаній посаді цим працівникам виплачується різниця між заробітною платою (без премії), встановленою донабрання чинності цією постановою, і заробітною платою (без премії), встановленою за новими умовами оплати праці.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі