Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.09.16
3837 0
Друкувати
Обране

Урядом урегульовано умови оплати праці працівникам центрів по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат

У зв'язку зі скасуванням статусу державного службовця працівникам центрів по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат Урядом урегульовано умови оплати їх праці.


З цією метою внесено зміни в додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери".

Відповідно до положень акта посадовий оклад керівника Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат буде визначатися за 19 тарифним розрядом і становитиме 4 053 грн., провідного фахівця - за 10 тарифним розрядом і становитиме 2 157 грн., фахівця II категорії - за 8 тарифним розрядом і становитиме 1 943 грн.

Постанова КМУ від 14 вересня 2016 р. № 630


Установити, що працівникам центрів по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат виплачується надбавка у відсотках до посадового окладу за стаж роботи в таких розмірах: понад 3 роки — 10, понад 5 років — 15, понад 10 років — 20, понад 15 років — 25, понад 20 років — 30, понад 25 років — 40 відсотків посадового окладу.

При цьому до стажу роботи для встановлення надбавки зараховується стаж державної служби за періоди роботи (служби) до набрання чинності Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII “Про державну службу” та період роботи в центрі по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

Установити, що в разі зменшення у зв’язку з прийняттям цієї постанови заробітної плати (без премії) окремих працівників центрів по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат на час роботи на займаній посаді цим працівникам виплачується різниця між заробітною платою (без премії), встановленою донабрання чинності цією постановою, і заробітною платою (без премії), встановленою за новими умовами оплати праці.

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн