Нашi сайти:
2395 5
Друкувати
Обране

Урядом встановлено надбавку працівникам бюджетних установ, розміщених в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення

6 червня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. № 708”.


Зазначеною постановою установлено щомісячну надбавку за роботу з особливими умовами праці у граничному розмірі 50 відсотків посадового окладу працівникам державних і комунальних установ, закладів, організацій, які фінансуються з бюджету і розміщені в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, на період до завершення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

www.msp.gov.ua

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
belka
06.06.2019
А кошти на цю надбавку теж додатково виділять, чи буде як завжди в межах затвердженого фонду? І чи буде вона входити в мін зп, чи буде зверху?
Оксана
06.06.2019
...як зазвичай, - відповідь на Ваші питання - ТАК!
Енгрібьорд
06.06.2019
Зате який вибір тепер: хочеш - складність і напруженість плати, хочеш - особливі умови, хочеш -перемію. Одна біда - кошторисних призначень на всі ці розкоші не діждешся.
Виктория
06.06.2019
Есть перечень населенных пунктов которые относятся к линии соприкосновения?
111 Виктория
06.06.2019
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі