Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.07.16
2449 6
Друкувати
Обране

Установа переходить на неповний робочий час, що з середньою мобілізованого

Середній заробіток працівникові нараховується з урахуванням положень Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 № 100, виходячи з виплат за останні два календарних місяці роботи, що передують події, з якою пов'язана відповідна виплата, шляхом множенням середньоденної заробітної плати на число робочих днів, які мають бути оплачені за середнім заробітком.

  Слід ураховувати, що підприємства самостійно встановлюють режими роботи з урахуванням положень законодавства. Відповідно до ч. З ст. 32 КЗпП у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці в разі продовження роботи за тією самою спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці (систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад тощо) працівник має бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

  Якщо неповний робочий час запроваджується через певний проміжок часу після початку служби за контрактом працівника і його про зміну режиму праці не було повідомлено, то середня заробітна плата йому зберігається за робочі дні згідно з графіком роботи підприємства (підрозділу), який був на момент початку служби.

  У разі, якщо працівника  було повідомлено про зміну графіку роботи підприємства відповідно до ст.32 КЗпП України до моменту служби за контрактом, то середній заробіток зберігається за дні роботи згідно нового графіку роботи підприємства.

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
6
Пітекантроп
14.07.2016
Я щось відстав, мабуть... Чи відбулися зміни у правописі дієслів? Заголовок в очі ріже.
Євген Пітекантроп
14.07.2016
А що конкретно? Ну я так вигадав, головне щоб зрозуміло було про що мова :)
Пітекантроп Євген
14.07.2016
"Переходе" цікаво звучить
Євген Пітекантроп
14.07.2016
А як по вашому краще? "Запроваджує"?
розумник Євген
14.07.2016
Можливо "переходить" було б краще????
Коля
18.07.2016
Теж мені знайшли помилку. Приводжу реальний приклад іншої, дійсно суттєвої "помилки". Ще якихось 3-4 роки тому Ощадбанк України у Договорах про вклади (!) писав, що вклади гарантуються державою Украєна. Не Україна, а саме Украєна...
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі