Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
17772 12
Друкувати
Обране

В яких розмірах необхідно виплачувати аванс

Розмір заробітної плати за першу половину місяця визначається колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з профспілкою, і не може бути менше оплати за фактично відпрацьований час із розрахунку тарифної ставки (посадового окладу працівника).


Тобто, розмір авансу повинен складати не менше 50% тарифної ставки (посадового окладу) працівника за цей місяць. При нарахуванні авансу не враховуються надбавки, премії та інші доплати, передбачені законодавством, виплата яких має здійснюватися у строки, установленні для виплати заробітної плати за підсумками місяця.

Валентина Ульяніна, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в області.

ГУ Держпраці у Кіровоградській області

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (12)
Петро інкогніто
31.07.2019
Якщо працівник виходить з відпустки в другу половину місяця, чи потрібно йому нарахувати аванс?
Енгрібьорд Петро інкогніто
31.07.2019
Ні. Аванс - це як мінімумум оклад пропорційно відпрацьованого часу, а саме: Оклад/норму днів*фактднів (5000/30*15=2500), а у Вас така ситуація - 5000/30*0=0. І, взагалі, зараз не має такого поняття як "аванс". Є зарплата за 1 та 2 половину місяця. Якщо замінити у себе в голові оте старе поняття "аванс" на "зарплата за 1 половину місяця", відповідь стає очевидною - немає відпрацьованих днів, відповідно немає й зарплати.
Енгрібьорд Петро інкогніто
31.07.2019
Проте, якщо Вам дуже хочеться, то можна передбачити таку виплату в колдоговорі, але я б не радив - ІМХО краще пропорційно відпрацьованим дням рахувати
татьяна
31.07.2019
как в зарплату за 2 половину месяца можно начислять выплаты, которые по закону и распоряжению руководителя звучат как премия или надбавка за МЕСЯЦ..
Енгрібьорд татьяна
31.07.2019
Ви в загалі про що? Ви в бюджетній сфері працюєте? Таким самим чином можна спитати: "Як можна нарахувати заробітну плату за місяць до його фактичного закінчення?"
Бухгалтер ЗП
01.08.2019
Ми обслуговуємо школи, де зарплата вчителів складається з доплат та надбавок, а можна виписувати фіксовану суму ЗП за І половину місяця, наприклад 45% від нарахованого місячного ФЗП?
Енгрібьорд Бухгалтер ЗП
05.08.2019
Можна. Головне, щоб було не менше окладу пропорційно відпрацьованого часу. Враховуючи кількість доплат та надбавок в педагогів, скоріше за все, при 45% місячного фонду, так воно і буде
Віра
01.08.2019
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо комунальне підприємство міста не виплачує працівникам аванс, а вони хочуть його отримувати, то яким чином це питання можна вирішити ?
wes Віра
02.08.2019
В першу чергу треба з'ясувати, яка причина невиплати авансу.
Ольга
07.08.2019
Напишіть будь ласка,чи має вихователь 13 зарплату?
Енгрібьорд Ольга
09.08.2019
І 14, і 15, і 16.... Ну, ви мене зрозуміли. Особисто я не зустрічав в трудовому законодавстві україни терміну "13 зарплата". Ви як знайдете, прошу розкажіть. А я тут зачекаю.Якщо відкинути іронію, то треба коректно ставити запитання, щоб отримати вірну відповідь. Щото за 13 зарплата? Премія на Новий рік , винагорода, допомога?
Ольга
13.08.2019
Якщо 14 днів в місяці відпустка, відпускні виплачуємо в з/п за 1 пол. місяця, табелю відпрацьованого часу немає, чи потрібно виплачувати з/п за 1 пол. місяця та в якому розмірі ?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд