Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.04.23
8397 0
Друкувати
Обране

Верховна Рада обмежила розмір зарплат чиновників

У разі підписання закону вони будуть отримувати не більше 67 тисяч грн.

Парламент 10 квітня ухвалив закон про обмеження зарплат чиновників. Йдеться про законопроект 8312, який спочатку цього не передбачав. Пише «Судово-юридична газета»

Втім, після обговорення у залі було вирішено схвалити поправку, якою установити, що у квітні 2023 року та на період до припинення або скасування воєнного стану заробітна плата чи грошове забезпечення працівників, службових і посадових осіб бюджетних установ, включаючи органи державної влади, крім органів місцевого самоврядування, нараховуються у розмірі, що не перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2023 року.

Тобто, вони можуть отримувати не більше 67 тисяч грн.

Це обмеження відповідно до поправки має застосовуватися також при нарахуванні заробітної плати народним депутатам України, членам Кабінету Міністрів України, прокурорам, працівникам, службовим і посадовим особам Національного банку України, а також іншим службовим і посадовим особам, працівникам, оплата праці яких регулюється спеціальними законами, працівникам суб’єктів господарювання, 100 відсотків акцій (часток) якого належить державі або іншому господарському товариству, 100 відсотків акцій (часток) якого належать державі.

При цьому у зазначеному максимальному розмірі не враховуються суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та оплата щорічної відпустки.

Зазначене обмеження не буде застосовуватися при нарахуванні заробітної плати, грошового забезпечення таким особам:

  • військовослужбовцям,
  • особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту,
  • поліцейським,
  • особам рядового і начальницького складу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі