Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.09.16
11735 14
Друкувати
Обране

Відповідь Мінсоцполітики щодо незабезпеченості видатками на оплату праці працівників галузей бюджетної сфери

На спільне звернення Федерації профспілок України та всеукраїнських профспілок працівників освіти і науки, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери, державних установ до Міністерства соціальної політики України щодо незабезпеченості видатками для оплати праці працівників бюджетних галузей в 2016 році отримано відповідь.


env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(14)
Валентина
22.09.2016
Да відповідь супер!!! Ще раз нам нагадали як ми повинні виконувать Бюджетний кодекс приводить штатну чисельність до кошторисних призначень і т.д. Від такої "обширної відповіді" незабезпеченість майже "зменшилась" Як завжди оригінально відповіли !!!!
Ігор
22.09.2016
Файна відповідь, розгорнута. А зміст як Медведєв в Криму "Денег нет, но вы держитесь"
Євгеній
22.09.2016
Іншої відповіді ніхто і не очікував, молодці......!
Людмила
22.09.2016
Це черговий раз говорить про те, що нашому міністру Мінсоцполітики байдуже як рядові державні службовці будуть працювати без заробітної плати, але разом з тим треба ходити на роботу. Називається: "за виконану роботу" гроші не потрібно платити
Мария Людмила
27.09.2016
И так много платят, а пора вообще не платить. Дж.Колеман, бывший высокопоставленный чиновник внешнеполитической английской разведки, работающей в единой упряжке с ЦРУ и ФБР, еще до развала Союза, опубликовал серию статей о тайных планах сионистов по истреблению человечества и книгу: «КОМИТЕТ 300 – тайны мирового правительства» (Интернет). Когда тайное стало явным, «Римским клубом» (созданным в 1968 году Рокфеллером, как научный, информационно-методический и диверсионный центр сионизма) было поручено «научно обосновать оптимальную численность» населения планеты в условиях ограниченности ресурсов супружеской чете Медоуз. Результаты «их работы» изложены в двух книгах: «Пределы роста» и «За пределами роста». Если же первая из них, еще может быть отнесена к научным трудам, то вторая – только план истребления человечества в разрезе стран до численности Планеты = 1 миллиард чел. («золотой миллиард»). Наш лимит в нем - 5 млн. чел. И этот план сионизма успешно реализуется, что отмечают даже аналитики ООН.
лиля
22.09.2016
зате про себе не забули, риба гниє з голови!
Коля
22.09.2016
Слава Мінсоцполітики ! Ганьба профспілкам !
Вона Коля
23.09.2016
А вони у нас "діючі" ті провспілки?
Коля Вона
23.09.2016
"Профспілки" у держустановах існують лише для того, щоб збирати гроші (профвнески) з працівників. А профспілок на недержавних підприємствах (де від них, дійсно, могла би бути користь), як правило, не буває. Тобто, профспілка існує там , де вона не потрібна, і навпаки.
Думаю, не випадково під час масових акцій протесту горіли саме Будинки Профспілок, як у Києві так і в Одесі. Мабуть , працівники держустанов, постійно обурені примусовим відрахуванням профспілкових внесків, часто та від усього серця бажали своїй профспілці сгоріти.
Інна Коля
23.09.2016
Особливо широко описано про з-ту держ.службі! Браво! Собі накинули пару лімонів на зарплату, а ви робіть що хочите: хоч скорочуйтесь, хоч у неоплачувану відпустку, хоч звільняйтесь! Ну..нівчому собі не відмовляйте! І штрафииии.. пеня за Єдиний внесок теж все нам-"дармоїдам"! Браво!
Оксана
22.09.2016
Вроде умные и правильные слова. Видно что специалист ответ готовил. Но как то грустно и печально что министерство' которое создано для защиты наших социальных прав цинично посылает нас всех на.....
Пітекантром
23.09.2016
Шикарно! Тоді для кого розробляються штатні нормативи? Так, чисто поржать? Як працівник медичного закладу бачу ситуацію схожу з геноцидом. Скоротити медичних працівників особливо у селах, закрити ФАПи, хай подихають, все одно там майже одні пенсіонери... зекономимо кошти (вб"ємо 2 зайців) на пенсії і на зп медичним працівникам.
Дмитрий
26.09.2016
О да особенно порадовал ответ про администрации так сказать ждите "чуда" и работайте за спасибо. уже 4 месяц без зп сидим класно.
ЯЗВА
27.09.2016
Хотілось написати багато, але..... ЩОБ ВСІ МІНІСТРИ ЖИЛИ НА ТАКУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ, ЯКУ ЗАТВЕРДЖЕНО РОЗПИСОМ!!! І НЕ БУЛО МОЖЛИВОСТІ ЙОГО ЗМІНИТИ НІКОЛИ!
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн