Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
6859 8
Друкувати
Обране

Визначаємо розмір вихідної допомоги

Фініш – це завжди початок чогось нового. Припинення трудових відносин – це неприємна, часом невідворотна, але звична річ у ринкових умовах. Проте для того, щоб «розлучення» роботодавця і працівника сталося цивілізовано й влаштовувало обидві сторони, звільнення має враховувати певні законодавчі норми. Право на отримання вихідної допомоги є гарантією, яка уможливлює тимчасову заміну заробітку для працівника і дозволяє йому зосередитись на пошуку нової роботи.


Розмір вихідної допомоги диференціюється залежно від підстави звільнення:

1не менше середнього місячного заробітку:

  • при припиненні трудового договору у разі відмови працівника від переведення на роботу в іншу місцевість разом з підприємством, установою, організацією, а також відмовою від продовження роботи у зв'язку із зміною істотних умов праці (п. 6 ст. 36 КЗпП); 
  • у випадку змін в організації виробництва і праці, скорочення чисельності або штату працівників (п. 1 ст. 40 КЗпП); 
  • у разі виявленої невідповідності працівника займаній посаді або виконуваній роботі (п. 2 ст. 40 КЗпП); 
  • при поновленні на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу (п. 6 ст. 40 КЗпП);

2. у розмірі 2-х мінімальних заробітних плат: 

  • у разі призову або вступу на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу (п. 3 ст. 36 КЗпП);

3. не менше 3-місячного середнього заробітку: 

  • при припиненні трудового договору внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного чи трудового договору (ст. ст. 38 і 39 КЗпП);

4. не менше 6-місячного середнього заробітку:

  •  у разі припинення повноважень посадових осіб (п. 5 ч. 1 ст. 41 КЗпП);

5. не менше 4-місячного середнього заробітку: 

  • при звільненні на підставі змін в організації виробництва і праці, скорочення чисельності або штату (п. 1 ст. 40 КЗпП) працівника, що є особою, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеною до I категорії (ст. 20 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»). При цьому кошти у розмірі трикратної середньомісячної зарплати компенсуються з бюджету органами соцзахисту, центрами з нарахування та виплати соціальної допомоги, управліннями праці і соціального захисту населення за місцем реєстрації громадян.

Більший розмір вихідної допомоги може бути визначений колективним і трудовим договором. Згідно зі ст. 116 КЗпП України при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, здійснюється в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.

www.dcz.gov.ua

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (8)
Ірина
21.02.2020
Так сумно...Тільки срізь і чути-ліквідація,скорочення,вихідні допомоги,тепер з 01квітня лікарні закривають,на біржу працівники, держава стає країною безробітніх.
1234
21.02.2020
Це і є геноцид нації і примусове, сплановане виселення українців із своєї землі, країни, сім"ї! Чи не так???? Запитую тих, хто раніше кричав про необхідність ліквідації управлінь АПК економіки і т. д., бо вони нічого не роблять. І друге питання. Кому це все вигідно. Невже Україні і українцям?
Ірина 1234
02.03.2020
Ми ж розуміємо,що зачищують територію від українського населення для власних нужд,де ці сили що б це мракобісся зупинити?
Олена
21.02.2020
Держслужба- вихідна допомога по ст.43,43/1 - в розмірі двох середньомісячних.
123
22.02.2020
вихідної допомоги у разі призову або вступу на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу (пункт 3 статті 36) - у розмірі двох мінімальних заробітних плат з 22 травня 2008 року законом не передбачено
Алла
26.02.2020
при ліквідації с/ рад яка допомога і хто платить ?
Лариса Алла
12.03.2020
не менше середньомісячної.З своїх коштів виплата
Ксения
26.02.2020
При ликвидации банка, если работник в декретном отпуске какие-то выплаты пологаются?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться