Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
27863 0
Друкувати
Обране

Встановлення посадового окладу з урахуванням доплати за педагогічне звання

Як встановлюється сума посадового окладу, враховуючи доплату за педагогічне звання, та матеріальної допомоги на оздоровлення майстру виробничого навчання 1 категорії? Як застосовувати Схеми посадових окладів працівників закладів і установ освіти і науки, які наведені в постанові КМУ від 10.07.2019 №822?


Роз’яснює головний державний інспектор відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області  Наталія Вирста.

Постановою КМУ від 10.07.2019 №822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки» передбачено, що керівникам закладів, установ освіти і науки надано право виплачувати підвищені посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам, які мають педагогічні звання (10—15 відсотків) у порядку, визначеному Міністерством освіти і науки.

Відповідно до постанови КМУ від 15.11.2019 №1044 дія постанови КМУ від 10.07.2019№ 822 призупинена до 31 грудня 2020 року.

Тому Схеми посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників закладів і установ освіти і науки, які наведені в постанові КМУ від 10.07.2019 №822, будуть застосовуватись з 01.01.2021 року.

Отже, посадовий оклад розраховується виходячи з розміру тарифного коефіцієнта працівника 12 тарифного розряду – 2,12 (4456 грн) та підвищеного посадового окладу з 01.09.2019 року на 10 відсотків згідно з постановою КМУ від 10.07.2019 №695 (4901,60 грн).

Пунктом 1 розділу VI Умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій Державної служби України з надзвичайних ситуацій зазначено, що керівникам установ, закладів, організацій у межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисах, надається право надавати працівникам матеріальну допомогу, у тому числі на оздоровлення, за винятком матеріальної допомоги на поховання, у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік.

 

Управління Держпраці у Рівненській області

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд