Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.06.22
2941 0
Друкувати
Обране

Як оплачується робота в вихідні дні під час воєнного стану?

Відповідно до ч. 6 ст. 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», в період дії воєнного стану не застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), ч. 1 ст. 65, ч. 3 - 5 ст. 67 та ст. 71-73 (святкові й неробочі дні) КЗпП.

Таким чином, не застосовуються способи компенсації за роботу в вихідний день, передбачені ст. 72 КЗпП.

В разі роботи працівника у вихідний день оплата здійснюється за фактично виконану роботу, як у робочий день.

Відповідно до ст. 72 КЗпП, робота у вихідний день може компенсуватися, за згодою сторін, наданням іншого дня відпочинку або в грошовій формі у подвійному розмірі.

Оплата за роботу в вихідний день обчислюється за правилами статті 107 КЗпП.

ГУ Держпраці у Запорізькій області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі