Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
2663 0
Друкувати
Обране

Як підтвердити статус осіб, які беруть безпосередню участь в АТО, з метою застосування пільги з ВЗ

Нагадаємо: відповідно до п.п. 1.7 п. 161 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ тимчасово, на період проведення АТО, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонної служби, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС, Управління держохорони України, Держслужби спецзв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в АТО.


Порядок підтвердження статусу зазначених осіб з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором повинен був визначити Кабмін.

І ось постановою від 30.12.2015 р. № 1161 він затвердив такий Порядок.

Цим документом установлено, що підтвердження статусу осіб, які беруть безпосередню участь в АТО, з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором здійснюється на підставі витягів з наказів керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки або особи, яка його заміщує, першого заступника чи заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки про залучення таких осіб до проведення АТО та наказів оперативного штабу з управління АТО про прибуття (вибуття) таких осіб до (із) складу сил і засобів, які беруть безпосередню участь в АТО.

Зазначені документи командири (начальники) військових частин (органів, підрозділів), керівники установ, організацій та підприємств, у складі яких проходять службу чи працюють особи, які беруть безпосередню участь в АТО, подають до відповідної бухгалтерської служби для здійснення розрахунків.

БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ, СІЧЕНЬ, 2016/№ 1-2, Інформаційна сторінка

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд