UA | RU

Яким чином проводиться оплата праці педагогам групи продовженого дня?

Відповідь надає начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці у Кіровоградській області Ганна Масловська.

  Порядок утворення, комплектування та органiзацiї навчально - виховного процесу групи продовженого дня встановлює «Положення про групу продовженогодня загальноосвiтнього навчального закладу», затверджене постановою КабінетуМiнiстрiв України вiд 05.10.2009 №1121.

 Як i для iнших педагогiчних працiвникiв, робочий час вихователiв групи продовженого дня регулюється графiком роботи, складеним вiдповiдно до роботи такої групи та їхнього педагогiчного навантаження на тиждень, затвердженого тарифiкацiйним списком на початку навчального року.

Педагогiчне навантаження вихователя групи продовженого дня становить 30 годин виховної роботи протягом навчального тижня, що становить тарифну ставку (п.п. "є" п. 64 «Iнструкцiї про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 №102.

Оплата працi педагогiчних працiвникiв проводиться виходячи зi встановлених ставок зарплати (посадових окладiв) з урахуванням пiдвищень, фактичного обсягу педагогiчної роботи, доплат та надбавок.

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Алеся
11.11.2016
"Познавательно"!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі