Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5355 1
Друкувати
Обране

Якою ПСП має право скористатися самотня мати?

Самотня мати має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 % суми пільги, яка визначена п.п. 169.1.1 ПКУ (у 2020 році – 1576,50 грн.), у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років.


При цьому граничний розмір доходу, який дає право на отримання податкової соціальної пільги, визначається як добуток суми, яка дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. (у 2020 році – 2940 грн.), та відповідної кількості дітей. 

Категорія 103.08.02 «ЗІР»

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(1)
Іванна
19.01.2020
Тобто,якщо я все правильно зрозуміла,будучи одинокою матір'ю,отримуючи,а точніше працюючи на зп 4723.00 і маючи одну дитину на ПСП не розраховувати?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд