Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.06.20
23454 26
Друкувати
Обране

З 1 вересня в Україні планують підвищити мінімальну зарплату

Президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні.


Про це повідомляє Офіс президента.

«Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко — взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади», — зазначив Зеленський. 

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль озвучив попередній графік підвищення мінімальної зарплати:

  • 1 вересня 2020 року — до 5 тис. грн (+277 грн),
  • з 1 січня 2021 року — до 6 тис. грн,
  • з 1 липня 2021-го — до 6,5 тис. грн.

«Виглядає цілком реалістично. Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців — головний показник нашої ефективності», — додав Зеленський.

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(26)
РеалістНепопуліст
30.06.2020
Ага, прям там "добробут" - Вибори на носі!
Наталья
30.06.2020
Зачем нам минимальная зарплата, чтоб бы всех сравнять, поднимите 1 тарифный разряд, пусть у всех людей поднимется зарплата, а не только у сторожей и уборшиц
Лілія Наталья
07.07.2020
Не тільки прибиральниці і сторож.....у більшості державних службовців оклад менший ніж мінімальна заробітна плата!!!!!!!!!
Наталя
30.06.2020
Кошторису не вистачає вже тепер, а з чого платити?
РеалістНепопуліст Наталя
30.06.2020
Та ні з чого. Буде як завжди - в основному все в межах кошторисів (якщо не вистачає - зріз надбавок та премій, і вгадайте з 1го разу кому зріжуть)!
Мария
30.06.2020
Поднимайте зарплату не только техничкам и сторожам, дойдите и до бухгалтерии наконец-то. Получаем меньше ПСП, просто стыд такой стране
irunj90
30.06.2020
депутати підняли собі з/п до 100 тис .грн. нам нехай піднямлчть тарифну сітку велике спасибі Порошенку який всіх зрівняв.
Петро Добро irunj90
30.06.2020
наша пісня гарна й нова починаймо її знову. всьому винен Порошенко.
Пенсіонер irunj90
30.06.2020
При порошенку то зрівняли, і з пенсіями кинули, такі отморозки як рева і гройсман. Але ж зелені нічого не зробили щоб це виправити. Тому вони такі самі, а може й гірші, бо з жодної партії повій не заказували з зали ВРУ, як це роблять зелені.
Ірина
30.06.2020
НА ФІГА мінімалку піднімать!!!Краще комуналку заморозте!
Виктор Федорович
30.06.2020
Покращення життя вже сьогодні
Катя
30.06.2020
Знущання над народом. Нехай проживуть на ці кошти, побачать як це багато....
Etrangere Andre
30.06.2020
Суттєве підвищення)))))
Яяяяяяяяя
30.06.2020
«... Добробут українців — головний показник нашої ефективності», — додав Зеленський.Звучит как издевательствоtransparent_pxl.png
Ірина
30.06.2020
А що їм-артисти вони й у Африці артисти-нефіг було лізти державою керувати,був загальний улюбленець,а тепер шут гороховий
ййй Ірина
30.06.2020
Про загального улюбленця - за всіх не говоріть.
Игорь
30.06.2020
Прожитковий мінімум підвищуйте, а не мінімальну!
Светлана
30.06.2020
Круто!!!!! Теперь главный бухгалтер садика будет получать на 277 грн. больше чем техничка и сторожа((((( И ответственность вообще не берется во внимание!!!! Позор!!!!! Надо переквалифицироваться....или со страны уезжать, раз не ценится наш труд здесь в в Украине.
Ірина
01.07.2020
Підвищиться підміналка - зменшаться соц. виплати......
Тетяна
01.07.2020
З якого, вибачте на слові, пальця виссані ці розміри? При розрахунку бюджетної пропозиції на 2021-2023 роки Мінфін довів індикативні показники, так за цими показниками мінімальна зарплата з 01.01.2021 року має складати 5003 грн., а на 01.01.2022 - 5290 грн. І всі галузі рахували бюджет на наступні роки за цими показниками. Звідки брати гроші? Розумію, що восени вибори і надрукують, а далі що?ПроФФесіонали :(
Оксана
01.07.2020
очччень приятно: у меня била разница в зарплате с техничкой 500 грн.- теперь будет 200! При єтом я главбух. Ну оччень вдохновляет на працю! Спасибочки что хоть право на работу ходить оставили.
Вона Оксана
03.07.2020
А наш бухгалтер садика получає (бачили по деклараціі )якщо порахувати :всю суму поділити на 12 місяців то 15 тисяч гривень в місяць без вирахувань ,за що?А в сторожа 3000!почті однаково,правда?
Раїса
01.07.2020
Мені сумно не тільки за цей ,але й за попередній уряд ,які піднімають на копійки мінімальну з/пл,ставлять собі галочку,а ні один не відважиться на неї прожити.Спеціалістів їм не треба ,вони все можуть і вміють! А от прибирати сміття за ними треба,тому вони бачать прибиральниць.У 2008 році бюджетній сфері мали гарно підняти з/пл з грудня по тарифним розрядам,але Тимошенко не бачила великої кризи,відьма Королевська віщувала з/пл в у.о.За це поплатилися люди які брали валютні кредити,чому їх давали?В нас за скояні злочини перед народом слуги не відповідають.
Татьяна
02.07.2020
Зачем ? Цены опять на все вырастут, а предприятиям, как выживать? ДА , "а воз и ныне там"
Светлана
03.07.2020
Когда тарифная сетка изменится? Бухгалтер копейки получает, а еще и в Проззоро работает, а штрафы какие ужасные.
Галина
17.09.2020
Когда уже пересмотрят эту уравниловку и бухгалтер будет получать заработную плату не одинаково с уборщицей.Зачем тогда это образование и тарифная сетка.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн