Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
29360 11
Друкувати
Обране

З 1 жовтня буде діяти нова заявка-розрахунок на отримання фінансування від фонду соціального страхування

19 липня 2018 року в залі засідань виконавчої дирекції Фонду під головуванням голови правління Фонду Володимира Саєнка відбулося позачергове засідання правління Фонду соціального страхування України.


На засіданні правління розглянуто перелік важливих нормативно-правових актів з питань статутної діяльності Фонду.

Зокрема, затверджено Програму робіт Фонду соціального страхування України на 2018 рік.

Також затверджено Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.

Зокрема, документ з 01 жовтня цього року вводить у дію нову форму заяви-розрахунку і впроваджує систему оперативного інформування роботодавцями про здійснення виплат застрахованим особам шляхом надання Фонду повідомлення. Цей крок дозволить мінімізувати ризик затримок при виплаті допомоги по тимчасовій втраті працездатності та, в подальшому, зменшити навантаження на роботодавців за рахунок спрощення звітності.

Було затверджено Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які Фонд здійснює потерпілим на виробництві та членам їх сімей, привівши його у відповідність до норм діючого законодавства.

Крім того, правління Фонду у новій редакції затвердило Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

ФСС

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (11)
Інна
20.07.2018
Вам бухгалтерам немає чого робити,от до звітності по ЄСВ нате ще й нову форму заявки-розрахунку із різними своїми приколами.........
Ніна
20.07.2018
через медок можно отправлять?
Інна Ніна
20.07.2018
https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-vidnosini/iz-kvitnya-2018-roku-zapratsyuye-onovleniy-poryadok-finansuvannya/ Із усього проекту постанови про оновлення заявки,я думаю,що сама операція відправлення буде найлегшим процесом
Вікторія Ніна
28.09.2018
Це дуже складний, а для ФСС просто нереальний процес електронного документообігу із використанням ЄЦП. Ви, що який, медок, вони ще 5 років буду розробляти електронні заявки. Працівники фонду дуже комунікабельні в спілкуванні, того поки будемо насолоджуватися спілкуванням з ними, ще довгий проміжок часу:)
Лариса
20.07.2018
Жду не дождусь, когда программисты что то пропишут для отправки через медок. Половина рабочего дня уходит на то, чтобы отвезти заявку в соцстрах.
Андрей Лариса
20.07.2018
Для начала нужно, чтобы Фонд утвердил форматы электронной отчетности.
АННА Андрей
30.07.2018
Как я рада что вас интересуют формиты электронной отчетности......
АННА
30.07.2018
Как вы уже зае......... всеми своими новшествами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Петро мальдівський
07.08.2018
До всього ще додалось інформування фонду про проведену виплату оікарняних, а звіт як був так і залишився.
Оксана
04.09.2018
Новий бланк заявки, ще + повідомлення тепер у ФСС щомісячно потрібно подавати і звіт залишається. Чию роботу ви спростили? Працівниця ФСС на мої питання про нововведення прокліпала очима.
Наталія
25.10.2018
Мені цікаво, який ,,професіонал,, розробляв нову заявку та ще й в такому ФОРМАТІ????????????? Дати б цьому гаду 50-70 лікарняних і нехай ,, балується,, а зарплату нехай робить ночами...
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд