З держбюджету виділять додаткові кошти на армію, міліцію, прикордонників та держслужбовців

Верховна Рада ухвалила закон про виділення в 2016 році додаткового фінансування на безпеку і оборону, зарплату чиновників, підтримку вугільних шахт та інвестпроекти Фонду регіонального розвитку за рахунок економії за кредитами і невикористаними коштами бюджетів непідконтрольних територій.


Зокрема, додаткові видатки передбачено для Міноборони у сумі   3 800,0 млн. грн., Національної поліції – 2 004,8 млн. грн. (з урахуванням перерозподілу в системі органів МВС), Адміністрації Держприкордонслужби – 963,5 млн. грн., Державної служби з надзвичайних ситуацій – 50 млн. грн., Головного управління розвідки Міноборони – 175,0 млн. грн., Служби безпеки – 128,5 млн. грн., Управління держохорони – 51,0 млн. грн., Держспецтрансслужби – 5,4 млн. гривень.

Також, з метою забезпечення виконання норм Закону України «Про державну службу» збільшено видатки на оплату праці з нарахуваннями працівників центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та закордонних дипломатичних установ України на 1,5 млрд. гривень.

З метою забезпечення фінансування інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що потребують у 2016 році державної підтримки, пропонується збільшити видатки Мінрегіону за бюджетною програмою КПКВК  2761070 „Державний фонд регіонального розвитку“ на суму 950,0 млн. гривень.

За бюджетною програмою "Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості  готової товарної вугільної продукції" передбачається збільшити видатки на 420,0 млн. грн. для  фінансового збалансування вугільної галузі та недопущення соціальних вибухів серед шахтарів.

Враховані додаткові видатки в обсязі 90,0 млн. гривень для забезпечення Мін’юстом невідкладного фінансування витрат, пов’язаних з представництвом інтересів України у закордонних юрисдикційних органах.

На виконання пункту 11 розділу IV розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 травня 2016 р. № 418-р "Про затвердження плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік" щодо реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки робітників найбільш дефіцитних професій у проекті Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» враховано видатки на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності 50,0 млн. гривень.

Також збільшено видатки Національної академії медичних наук за бюджетною програмою «Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізована консультативно-поліклінічна допомога, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України» на 35 млн. грн. для закупівлі систем імплантаційного слухопротезування для  забезпечення  лікування  дітей-інвалідів із незворотніми вадами слуху в Інституті отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка Національної академії медичних наук України.

Крім того, передбачили субвенцію з державного бюджету м. Умань у сумі 15,0 млн. грн. на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (на виконання заходів з підготовки до відзначення 400-річчя заснування м. Умані, зокрема для проведення ремонту та реконструкції дорожнього покриття у межах міста).

З метою належного забезпечення підготовки і участі українських спортсменів у спортивних заходах різного рівня видатки за бюджетною програмою Міністерства молоді та спорту 3401220 «Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту» збільшені на 8,0 млн. гривень.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (11)
Коля
06.10.2016
Отже, найвищий рівень життя був в Україні у 1992-1996 роках, адже тоді зарплати і пенсії зростали майже кожен місяць удвічи. Уявіть, що середня зарплата на початку 1992 року була 200 крб.,, а наприкінці цього ж року -- 10000 крб ! А у 1995 році середня зарплата вже досягала 8-9 млн. крб.(!) Тоді ми всі були мільйонерами! Правда, квартплата також була 4-5 млн. крб. щомісяця, а хлібина коштувала близько 50000 крб... . Висновки напрошуються самі.

Роман Коля
06.10.2016
Так ми ж и не отрицаем что в свое время все были миллионерами.
Коля Роман
06.10.2016

Інфляція - це тихий грабунок людей владою, оскільки тих грошей-папірців влада може надрукувати скільки завгодно. А ціна грошей вимірюється не кількістю нулів на купюрах, а їх купівельною спроможністю.
Fg Коля
11.10.2016
Ой... брррр.. не хочеться і згадувати..папірці.. нулики і дірки в кішені, порожній холодильник.. і т.д.. хоча зараз йде до того самого.. печаль!
Оксана
06.10.2016
Ну вот приоритеты и ясны. А ниче что кредиторка по стипендии и зп педагогам сидим? В зиму с 21 тыс. грн. входим. Студенты в общежитии мерзнут!
ххлн
07.10.2016
цікаво, які крихти дійдуть до районів.) в жовтні ще не всю серпневу запралату не виплатили.) ну ну.)Наталія ххлн
11.10.2016
Це точно.Кинуть копійки,а собі нагребуть по повній.Ми ще не повністю догуляли відпустки і не отримали матеріалки на оздоровлення.
Карл
07.10.2016
Виправили свої ж помилки, спочатку приймають пропіарені Закони , а потім виявляється не вистачає на нього грошей. Що просто свідчить не тільки про неефективне управління влади, а й не професійне. І за це ніхто як завжди не відповідатиме
Наталія Карл
11.10.2016
Та їм же потрібно було бабки від МВФ бігом отримати щоб роздерибанити,тому вони й піарились та "жопу рвали" з цим Законом,так як зараз з е-деларуванням.Одне посміховисько, тов них не система не працює, то ще якась фігня,Та мені від цього не холодно і не жарко як здавати декларацію,грошей від цього не прибавиться Тільки одна головна боль.
Ірина
11.10.2016
прикро, що ці додаткові кошти в травні були б актуальні, а зараз це вже не так радує, бо почалась комуналка,опалення, відпустили ціни на продукти і ці додаткові законні кошти померти хіба що. не дадуть померти. А нормальна людина ще повинна жити "не хлібом єдиним".На жаль, все інше крім газу,свєту ,мінімума продуктів стало майже недосяжним..
Тетяна
19.10.2016
Хоч би добавили в цьому році бо буде як той рік у грудні незрозуміла постанова а в лютому цього року роз'яснення про те як треба було примінити ту постанову у грудні,))) - чи щось таке???
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі