Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.10.18
17769 36
Друкувати
Обране

За медичне страхування стягуватимуть до 5000 грн на рік — проект

Здоров’я українців залишає бажати кращого. Такою тезою розпочинається обґрунтування необхідності запровадження медичного страхування в країні як наступного кроку медичної реформи.


Головна мета проекту закону «Про фінансування охорони здоров’я та загальнообов’язкове медичне страхування в Україні» (№9163) — знайти джерела для фінансування системи охорони здоров’я. Адже, як зазначають автори документу, значна частина громадян, перш за все тих, що проживають у сільській місцевості та малих містах, не мають доступу до якісного та комплексного лікування.

Панацеєю від зазначених проблем має стати медичне страхування, що надасть у розпорядження системи охорони здоров’я додаткові фінансові ресурси. З них і оплачуватиметься надання медичних послуг.

Розмір страхових внесків щорічно затверджуватиме Кабінет Міністрів та прийматиме Верховна Рада. Але орієнтовно, як підрахували автори, це має становити 350—400 грн. щомісяця за кожного працюючого або — додаткові 6% до ЄСВ.

Відповідно з’являться нові чиновники, що контролюватимуть якість медичних послуг та перераховуватимуть кошти лікарням. І тоді за 3—5 років у країні відбудеться стрімке зростання якості безоплатної медицини.

zib.com.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(36)
Галина
09.10.2018
Кто будет платить этот взнос? Люди или предприятие?
Анна Галина
09.10.2018
Скорее всего ЄСВ нарахований обратно увеличат.
Іра Галина
09.10.2018
В тексті проекту вказано, що страхувальники - це роботодавці
катя Іра
30.10.2018
В Европе платят физ. лица и имеют право в дальнейшем на достойное мед. обслуживание. А если будут платить работодатели, эти деньги снова кто то растащит по своим карманам. Хотя в Украине хоть в лоб, хоть по лбу. Еще одна коррупционная схема отмывания денег.
Іра Галина
09.10.2018
"Страхувальник зобов’язаний: ....відшкодувати страховику вартість наданих медичних
послуг у разі невиконання своїх зобов’язань щодо сплати страхових внесків"
Страхувальник - це роботодавець. Там ще й про додаткову звітність, дурдом
Тетяна Степанівна
09.10.2018
"І тоді за 3—5 років у країні відбудеться стрімке зростання якості безоплатної медицини" і хто повірить зараз в цю бредятину????


Настя
09.10.2018
Я держслужбовець,працюю офіційно,проте дивлячись на пенсії держслужбовців,вирішила взяти накопичувальний поліс страхування,планую ще взяти медичне страхування.Як це буде, і обов'язкове і добровільне медичне страхування?
АННА Настя
10.10.2018
Поменьше бы было вас таких держслужбовців , так лучше было бы.
вам Настя
11.10.2018
Ще нічого не відомо, коли це все діло запровадять, тому беріть добровільне медичне
Наталія
09.10.2018
Де ви в нашій країні бачили якісну безоплатну медицину???? А які черги до лікаря ??? А які спеціалісти ???? Хай ще придумають платити за повітря і бездітність. УРОДИ.
Наталія Наталія
10.10.2018
Як Ви знаєти в де-яких європейських країнах існує податок на бездітність та холостяцьке життя))))
Алла
09.10.2018
Надо больше денег-чтоб было что разворовывать
Ольга
09.10.2018
у мене також пенсійна програма добровільного страхування, для впевненості і медичну візьму.Тільки на себе надія
Тетяна Ольга
16.10.2018
Моя мати оформила це добровільне страхування на 10 років. Коли виплачувала внески, то мала отримати через 10 років 2 тис. долл, отримала з інфляціею 1200 долл. Ось вам і страхування!
Іван
09.10.2018
а жити за шо?
Марина
09.10.2018
Что даст медстраховка? Будет бесплатная медицина как по Конституции?
Как платили за все так и будем!!! Только деньги будут оседать и разворовываться как раньше.
Ірина
09.10.2018
як платили лікарям, медсестрам в кишеню, так і будемо платити, інакше на тебе ніхто навіть не подивиться. ця звичка у медпрацівників ніякою реформою, ніяким страхуванням чи будь чим іншим не викорінеться.
bh Ірина
09.10.2018
ТАК НЕ ПЛАТИТЕ! а то, как себе, так суёте в карман "благодарности", а потом кричите впереди всех о том, что взятки доктора берут! САМИ ПРИУЧИЛИ! результат излечения не зависит от того, дали Вы "Лесю" или нет, а зависит от квалификации врача и еффективности лекарств! (ну.. можна конечно ещё "плацебо" сюда включить: выложили бабло - целительное самовнушение о том, что сразу вот и вылечился)
Вадим bh
09.10.2018
Правильно не платіть, допоможіть ПФУ-помріть молодим.По темі -чергова схема пограбування, хтось більше хворіє, хтось меньше, а здирати внески будуть однаково. Забезпечте людям гідні зарплати та пенсії і нехай самі вирішують кому і скільки платити
Мар"яна
09.10.2018
Скільки вони ще будуть нас доїти
Іра
09.10.2018
Особливо гарно звучить" "Відповідно з’являться нові чиновники... І тоді за 3—5 років у країні відбудеться стрімке зростання якості безоплатної медицини".
Цікаво, як одне від іншого залежить?


клер Іра
16.10.2018
Як Міністерство АйТі України до розвитку АйТі в Україні =)
Іра
09.10.2018
Але 350-400 грн. це занадто, вигідніше через банк який узяти поліс
ЛЄНА
09.10.2018
Знов те ж саме: платити буде працездатні особи - послуги отримувати будуть пенсіонери, а коли вже ми ними станемо - система рухне
Stavr
09.10.2018
Депутаты, идите в сраку
Любовь
10.10.2018
Люди не будьте наивными, прогноз такой, что пенсии отменят совсем,это уже не горами...Так что живите сегодняшним днем!
ААА
10.10.2018
Довіри до уряду вже давно немає, а в мене і не було ніколи і не буде, роки олігархи і монополісти обдиратимуть український народ!!!
АННА
10.10.2018
Ага с моей минималки еще заберите 350-400грн, тогда уж точно мне медпомощь не нужна, скорее понадобятся услуги ритуальной конторы. Что еще придумают наши " клоуны ". На нас уже и так смотрит весь мир , как на арену в цирке, особенно вчера в ПАСЕ, такого стыда за державу я еще не испытывала никогда.
Ikar
10.10.2018
і невже після цього якість послуг в районах буде як облцентрах та в столиці?
вам
11.10.2018
Люди, я не можу зрозуміти, чому ви так цьому противитесь? Не хочете страхової, не платіть, працюйте не офіційно, але як треба буде вирізати апендецит випишуть вам рахунок на 40-60 тисяч гривень і бувайте здорові, пахайте щоб віддати борг, що могла покрити страхівка. Медецина в усьому світі в наш час це бізнес, забудьте про доброго доктора Айболіта.
XXL вам
11.10.2018
Перо страно, но в Італії екстрена допомога та для незабеспечених громадян працює через Червоний хрест бескоштовно
вам XXL
11.10.2018
ну добре,апендецит це екстрена, тоді онко,одна хімія вартує 16 тисяч,а курс треба 7-10, може у кого в заначці є плюс мінус 100 штук,але у більшості нема то що робити? на фб збирають гроші дітям та молодим і красивим,а інші теж жити хочуть ...
Натали вам
12.10.2018
Не думаю, что онкология будет в списке болезней от которых вас застрахуют, для них это нерентабельно. Да и лечить будут самыми дешевыми препаратами. Как в школе - от всех болезней аскорбинка)
Likar
11.10.2018
Остапы Бендеры в нашей стране не переведутся!
Александра
11.10.2018
А при чем здесь 6 %, зп у людей разная. Кто-то платить будет с 5000 грн каждый месяц, а кто-то с 10000, но мед услуги будут оказывать на равных, они нас за дураков держат? А как дети, кто за них платить будет? Думаю что должна быть фиксированная сумма или накопительная, сколько накопил столько можешь получить платных услуг
Іра Александра
11.10.2018
1-2% із з/п досить, а платити простому працівнику на рівних з депутатом чи суддею, думаю, взагалі несправедливо
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн