Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.08.14
1808 0
Друкувати
Обране

За участь в АТО особам рядового чи начальницького складу Держспецзв'язку виплатять винагороду

Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України наказом від 15.07.2014 р. № 345 затвердила Порядок виплати винагороди за безпосередню участь в антитерористичних операціях особам рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Винагорода виплачується за весь час безпосередньої участі в АТО особам рядового і начальницького складу цих підрозділів Держспецзв'язку, а також особам рядового і начальницького складу Адміністрації Держспецзв'язку та керівникам підрозділів Держспецзв'язку. Виплата проводиться в поточному місяці за минулий.

Винагорода виплачується у розмірі 100% місячного грошового забезпечення, але не менше ніж 3000 гривень у розрахунку на місяць. При цьому одноденний розмір винагороди визначається шляхом ділення розміру місячного грошового забезпечення (але не менше ніж 3000 гривень) на кількість календарних днів у місяці.

Наказ № 345 набере чинності з дня офіційного опублікування і застосовується з 01.05.2014 р. Готується до опублікування в «ОВУ» № 65від 22.08.2014 р.

 

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі