UA | RU

За виконання обов'язків відсутнього працівника відділу, начальнику відділу виплата за додаткове навантаження не встановлюється

Виплати за додаткове навантаження у зв'язку з виконанням обов'язків тимчасово відсутнього державного службовця та за додаткове навантаження у зв'язку з виконанням обов'язків за вакантною посадою державної служби передбачені статтею 50 Закону України від 10 грудня 2015 року N 889-VIII "Про державну службу".


Зазначені виплати встановлюються державним службовцям керівником державної служби за поданням їх безпосередніх керівників.

За додаткове навантаження у зв'язку з виконанням обов'язків за вакантною посадою керівника структурного підрозділу, його заступника або за додаткове навантаження у зв'язку з виконанням обов'язків тимчасово відсутнього керівника структурного підрозділу (заступника керівника) виплати, на нашу думку, можуть здійснюватись державному службовцю за рішенням керівника державної служби за поданням керівника вищого рівня цього підрозділу.

Щодо можливості встановлення зазначених виплат керівнику структурного підрозділу та його заступнику у зв'язку з виконанням обов'язків тимчасово відсутнього державного службовця або за вакантною посадою державного службовця, то кваліфікаційними характеристиками керівних посад передбачено здійснення керівництва діяльністю відповідного структурного підрозділу та забезпечення ефективного виконання покладених на цей підрозділ завдань. Крім того, керівники розподіляють обов'язки між працівниками, координують і контролюють їх роботу, несуть відповідальність за якісне виконання ними завдань та обов'язків, а також надають методичну допомогу працівникам для виконання цих завдань та обов'язків.

Таким чином, керівник підрозділу (заступник керівника) має володіти знаннями, вміннями і навичками, необхідними для виконання завдань, покладених на цей підрозділ.

При виконанні керівником структурного підрозділу (заступником керівника) обов'язків за вакантною посадою державного службовця цього структурного підрозділу або на час його тимчасової відсутності виплати не проводяться.

Лист Мінсоцполітики від 15.11.2016 р. N 1571/13/84-16

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (9)
апралвопрлвао!!!!!
06.02.2017
Ага, круто, коли з 7 працівників - на роботі 2-3 (бо мають маленькі діти, які часто хворіють), то не питають володієш ти чим чи не володієш, а працюєш і за себе і за того, як кажуть парня!!!!!!!! Оце так справедливість.!!!!!!!!!
123
06.02.2017
вже закріпили би у Законі, що держслужбовці повинні працювати БЕЗКОШТОВНО і все! щоб зовсім голову не морочить.
Віталій
06.02.2017
1-й посил: "Таким чином, керівник підрозділу (заступник керівника) має володіти знаннями, вміннями і навичками, необхідними для виконання завдань, покладених на цей підрозділ.
2-й посил: "При виконанні керівником структурного підрозділу (заступником керівника) обов'язків за вакантною посадою державного службовця цього структурного підрозділу або на час його тимчасової відсутності виплати не проводяться."
Найпростіший силлогизм: визначаємо структуру, призначаємо керівників підрозділів, які все вміють і за що їм ніхто нічого не винен, і економимо видатки для "правильного" перерозподілу. Від Закону вже майже нічого не залишилося.
Ikar
06.02.2017
ммм, тобто якщо хтось відсутній у відділі то його роботу та повинен виконувати керівник відділу а не працівники відділу? ...нічого вони не вміють...сидіти вміють
Світлана Ikar
09.02.2017
Правильно, не вміють вони НІЧОГО, лише бігають і створюють вид, що працюють.
Наталя Світлана
20.06.2017
Ну как то они ж доросли до начальников :))
alenkaaa
07.02.2017
1185 → 1335: підвищуємо грудневі оклади «обслуговуючим» робітникам

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/articles/oplata-praci/viplati-pratsivnikam/1185-1135-pidvischuemo-grudnevi-okladi/
Лариса
22.02.2017
Я в шоці від цього листа.Тобто начальник відділу, який складається з 3 осіб, працює сам, на тимчасові посади керівник не оголошує конкурс, не достатнє фінансування так і буде працювати сам за трьох інавіть надбаку неможна йому встановлювати????Тобто в листі зазначено керівник відділу повинен розподіляти обовязки між працівниками...а не надбавку собі встановлювати...А якщо немає цих працівників?
Кристина
11.04.2017
Класс, тогда зачем спрашивается нужны отделы???работать одному за троих очень выгодно государству если начальник не получает ни каких доплат!!!может тогда будет 1 штатный работник что бы он выполнял всю работу отдела а не за троих и получал "кукиш" с маком!!!!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі