Нашi сайти:

Заміщуємо начальницькі посади в Держспецзв’язку: новий порядок!

Держспецзв’язку затвердила новий Порядок заміщення в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України окремих посад осіб начальницького складу державними службовцями та іншими працівниками згідно зі строковим трудовим договором.


Крім того, затверджено новий Перелік посад осіб начальницького складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, які можуть бути заміщені державними службовцями та іншими працівниками згідно зі строковим трудовим договором.

Встановлено, що оплату праці державних службовців та інших працівників, які заміщують посади осіб начальницького складу, здійснюється на умовах, передбачених для відповідної категорії працівників, з асигнувань, виділених на грошове забезпечення (КЕКВ 2112).

Порядок затверджено наказом Держспецзв’язку від 28.11.2014 р. № 650, який набрав чинності 12.12.2014 р.

В свою чергу втратив чинність наказ Держспецзв’язку від 26.09.2014 р. № 416 «Про заміщення в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України окремих посад військовослужбовців державними службовцями та іншими працівниками на умовах строкового трудового договору».

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі