Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.06.22
12309 0
Друкувати
Обране

Зарплати держслужбовцям і вчителям в Україні до кінця року фінансуватиме Світовий банк

Нова позика Світового банку на $1,5 млрд дозволить Україні платити зарплати державним службовцям та педагогічним працівникам до кінця року. Про це розказав регіональний директор СБ у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"У межах такого варіанта фінансування, Світовий банк бере на себе зобов'язання щодо відшкодовування уряду всіх видатків на виплати зарплат основним категоріям державних службовців, а також зарплат освітянам щомісяця (починаючи з березня, після початку війни, принаймні до кінця року), за умови, що заробітна плата фактично виплачується в повному обсязі", – повідомив він.

Позику схвалено в межах проєкту "Підтримка державних видатків для забезпечення сталого державного управління в Україні" (або PEACE в Україні) і вона не є позикою на політику розвитку. 

"Отже, після виділення початкової значної суми відшкодування за період із березня до травня, суму, що залишилася, виплачуватимуть щомісяця на основі підтвердження фактичних витрат", – зазначив регіональний директор.

Він заявив, що це допоможе Україні зберегти та захистити потенціал уряду і в поточній воєнній ситуації, і згодом для відновлення економіки.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі