Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.05.20
10502 19
Друкувати
Обране

Заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев: Посадовий оклад педагогів має складати левову частку розрахунку заробітної плати

Оплата праці педагогів має бути конкурентною та сформована чітка формула розрахунку заробітної плати, левову частку якої має складати посадовий оклад. Про це розповів заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев у інтерв'ю інформагенції "Укрінформ".


За його словами, це врегулює питання справедливої оплати праці педагогам, незалежно від того, в яких громадах вони працюють.

Заступник Міністра запропонував переглянути умови оплати праці педагогічних працівників, зарплату яких складають посадовий оклад та численна кількість доплат і надбавок. 

«Це стає предметом маніпуляцій, коли, наприклад, одні органи місцевого самоврядування виплачують мінімальну надбавку за престижність праці вчителям, тобто – 5%, а інші – 20-30%. Така ситуація не мотивує молодого вчителя», - сказав заступник Міністра.

На його думку, проблема полягає у відсутності ресурсу на підвищення зарплат педагогічним працівникам у державному і місцевих бюджетах. 

«Потрібно приймати управлінські рішення, що потребують глибокого аналізу діяльності мережі закладів освіти і цілей здійснення видатків. Для шкіл – це сфера відповідальності органів місцевого самоврядування. Протягом трьох років вдосконалюємо формулу розподілу освітньої субвенції спільно з Міністерством освіти та науки та представниками місцевого самоврядування. Проте і з боку засновників закладів загальної середньої освіти мають бути кроки назустріч щодо їх відповідальності», - зазначив Роман Єрмоличев.

Крім того, заступник Міністра вважає, що у системі освіти мають відбуватись якісні зміни, зокрема – пов’язані з кадровим оновленням. Адже держава щороку витрачає значні кошти на підготовку вчителів у закладах вищої освіти, але молоді вчителі рідко працевлаштовуються у школах та затримуються надовго.

«Причини –  порівняно низька оплата праці, її складність та відсутність годин навантаження на повну ставку. Тому створення конкурентної заробітної плати одне з важливих завдань профільного міністерства і Мінфіну», - зазначив Роман Єрмоличев.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(19)
Тетяна
13.05.2020
Йой! А мінфін не хоче звернути увагу на неконкурентну, та навіть неадекватну навантаженню зарплату бухгалтерів-бюджетників? Вчителям годин навантаження не вистачає, а бухгалтеру дуже часто не вистачає годин у добі. ВИМАГАЮТЬ, ЯК З РОЗУМНИХ, ПЛАТЯТЬ, ЯК ДУРНИМ!!!
Зекоманда Тетяна
14.05.2020
Так ідіть на роботу до фермерів, а не сидите в бюджетних організаціях
Тетяна Зекоманда
14.05.2020
Вчителі вже давно не малу зарплату одержують, такі зарплати нафтопереробні заводи не всим платять. Крім цього, у них є репетиторство. Коли наша держава змусить їх офіційно сплачувати податки від репетиторства???? то буде дохід до бюджету, їм же на зарплату
Олександр Тетяна
15.05.2020
Тетяно, а вот прийдіть в школу попрацюйте на наші "скажені гроші" - і ні в чому себе не обмежуйте, після сплати податків у вас залишиться 3790 грн. Ось це реальна заробітна платня, а років за 15 вона доросте до 5000-6000. Звісно можна працювати на півтори ставки, заодно і шахтарям таке запропонуйте (втомлюваність професій тотожна) - вони вам подякують.
TaN Олександр
15.05.2020
Де Ви бачили у вчителів зарплату 3790 (саме зар.плату, а не оклад). В кожного вчителя йде надбавка на надбавку та + ще 3 надбавки. Я працюю в відділі освіти й бачу скільки вони отримують. Я вважаю, що вже давно повинна бути більш прозора та зрозуміла оплата праці в педагогів!!!
Ната TaN
20.05.2020
Згодна ! А головне за що ? Я ЗА справедливу заробітню платню, але нехай вчать дітей , а не зачитують матеріал. Премії тільки за більше 70% відмінних знань після здачі предмету на ЗНО !!!
Тетяна Зекоманда
14.05.2020
А чому бухгалтер з Вищою освітою та кваліфікацією повинен йти працювати до фермера??? Це вирішення проблеми Ви вважаєте?
Тетяна Зекоманда
14.05.2020
на всих фермерів не вистачить, ваша З(онд)Е(р)команда карантином добиває останніх
Лідія
13.05.2020
Згодна з Тетяною на всі 100.Я би хотіла від Міністерства фінансів отримати пораду ,як утримати з мінімальною заробітною платою кваліфікованого бухгалтера в бюджетній установі після вищого навчального закладу.ВИМАГАЮТЬ,ЯК З РОЗУМНИХ,ПЛАТЯТЬ,ЯК ДУРНИМ,
ирина
13.05.2020
а про работников культуры снова тишина...стаж 20 лет...ставка 3800 минус налоги...как хочешь так и выживай...и никому до нас нет дела...а мы тоже учим детей между прочим
Стас
13.05.2020
А врачи.
Наталія
13.05.2020
Ну звичайно, молодим вчителям ви вже виплатили по 21000 грн, а тепер ще і зарплату підніміть так само. Ганьба вам всім!
Оксана
14.05.2020
Ніхто не виплатив молодим вчителям. І не буде платити. Ці гроші скерують на боротьбу з вірусом
Валентина
14.05.2020
А инженерам, которые отвечают за все техническое состояние и выполнение ремонтных работ в сфере соцкультбыта, образования - не надо? Опустили ниже плинтуса....А требования ого-го!!!!
Людмила
14.05.2020
Ага, особливо зараз вчителі мучаться і бідують. Всю весну тиняються днями по магазинах- не знають, куди податися у вільний від " роботи" час і потратити свої копійки.Треба таки підвищити їм зарплату. А насправді бідні і замучені батьки їхніх учнів скоро з глузду з'їдуть з таким навчанням. У мене діти вже дорослі, але бачу і чую щодня своїх колег, скоро матимуть нервовий зрив...
Анастасіч Людмила
19.05.2020
А що в них на лобі написано "вчитель" у магазинах? Я працюю у школі. Наші вчителі навчають по графіку і у них зараз навантаження втричі більше. Особливо в мовників. Ви би бачили скільки повідомлень з творами щодня. І кожен по вайберу телефонує вірші розповідає. Це теж дуже важко. Всім важко.
Мар'яна
14.05.2020
а після карантину наші вчителі будуть ще заробляти на додаткових заняттях, а зарплата мала
Анатолій
14.05.2020
Вчителі в робочий час навчають так добре дітей що після занять займаються репетиторством. А от над ким керівництво країни знущається то це з медиків. Якщо не буде достойної медицина то вчителям нізким буде займатися репетиторством.
Вихователь
19.05.2020
А вихователів знов забули,ну то ж так,вони не педагогічні працівники
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн