Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.09.14
2109 0
Друкувати
Обране

Затверджено нові умови оплати праці невійськовослужбовим працівникам авіації Нацгвардії

Невійськовослужбовим працівникам авіації Нацгвардії будуть виплачувати заробітну плату за оновленим порядком.

Так, МВС України наказом від 06.08.2014 р. № 781 затвердило нові Умови оплати праці працівників (невійськовослужбовців) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації Національної гвардії України.

Загалом самі умови оплати праці залишилися незмінними. Так, по всьому тексу Умов слова «внутрішніх військ МВС України» замінені на «Національної гвардії України». Також уточнено, що посадові оклади (тарифні ставки) з 1 січня 2014 р. розраховуються, виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду — 852 гривні.

Розміри тарифних розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників (невійськовослужбовців) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації Нацгвардії визначені в додатку 1 до Умов.

Схеми тарифних розрядів посад працівників (невійськовослужбовців) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації Нацгвардії встановлюються згідно з додатками 2, 3 до Умов.

Наказ № 781 набере чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 70 від 09.09.2014 р.

В свою чергу втратять чинність Умови оплати праці працівників (невійськовослужбовців) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації внутрішніх військ МВС України, затверджені  наказ МВС України від 10.03.2009 р. № 102.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×