Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.11.16
4803 1
Друкувати
Обране

Затверджено Порядок виплати надбавки за вислугу років у сфері фізичної культури і спорту інвалідів

Уряд підвищив рівень оплати праці працівників закладів (організацій) фізичної культури і спорту інвалідів.

 Крім того, затверджено Порядок виплати надбавки за вислугу років у сфері фізичної культури і спорту інвалідів.

Зокрема, розміри посадових окладів працівників центрів з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" приведені у відповідність до розмірів посадових окладів визначених розрядами Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці, встановлено надбавку за вислугу років у даній сфері фізичної культури і спорту інвалідів та затверджено відповідний Порядок її виплати.

Прийняття рішення сприятиме залученню та збереженню висококваліфікованих кадрів та поліпшенню соціального захисту працівників цієї сфери. 


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 листопада 2016 р. № 820

Київ

Деякі питання оплати праці працівників 
сфери фізичної культури і спорту інвалідів

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок виплати надбавки працівникам закладів (організацій) фізичної культури і спорту інвалідів за вислугу років у сфері фізичної культури і спорту інвалідів, що додається.

2. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 25 липня 2007 р. № 955 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників центрів з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” (Офіційний вісник України, 2007 р., № 55, ст. 2213; 2011 р., № 55, ст. 2205) зміни, що додаються.

3. Установити, що у разі зменшення у зв’язку з прийняттям цієї постанови заробітної плати (без премії) окремих працівників центрів з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” зазначеним працівникам на час роботи на займаній посаді виплачується різниця між заробітною платою (без премії), встановленою до набрання чинності цією постановою, і заробітною платою (без премії), встановленою за новими умовами оплати праці.

4. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2017 року.

Прем’єр-міністр України                В. ГРОЙСМАН


ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України
від 16 листопада 2016 р. № 820

ПОРЯДОК
виплати надбавки працівникам закладів (організацій) фізичної 
культури і спорту інвалідів за вислугу років у сфері фізичної
культури і спорту інвалідів

1. Цей Порядок визначає механізм призначення і виплати надбавки працівникам закладів (організацій) фізичної культури і спорту інвалідів за вислугу років у сфері фізичної культури і спорту інвалідів (далі — надбавка).

2. До закладів (організацій) фізичної культури і спорту інвалідів відносяться центри з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, Національний комітет спорту інвалідів, підприємство Національного комітету спорту інвалідів “Західний реабілітаційно-спортивний центр”.

3. Надбавка виплачується щомісяця у відсотках до посадового окладу залежно від стажу роботи у таких розмірах: понад 3 роки — 10 відсотків, понад 10 років — 20 відсотків, понад 20 років — 30 відсотків.

4. До стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки, зараховується:

  • час роботи на посадах керівних працівників, фахівців, службовців та робітників закладів (організацій) фізичної культури і спорту інвалідів, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл інвалідів, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл для інвалідів паралімпійського та дефлімпійського резерву, тренерами та спортсменами-інструкторами штатних збірних команд України з видів спорту інвалідів;
  • відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а у разі, коли дитина потребує домашнього догляду, — додаткова відпустка без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною медичним висновком, але не більше ніж до досягнення дитиною шестирічного віку, в разі, коли дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), — не більш як до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку, а якщо дитині встановлено категорію “дитина-інвалід підгрупи А” — до досягнення дитиною вісімнадцятирічного віку;
  • час, відведений на підвищення кваліфікації з відривом від роботи, якщо працівник до і після періоду підвищення кваліфікації працював у закладах (організаціях), визначених пунктом 2 цього Порядку;
  • строкова військова служба, якщо працівник до призову на військову службу працював у закладах (організаціях), визначених пунктом 2 цього Порядку, та був прийнятий на роботу в зазначені заклади (організації) протягом трьох місяців після звільнення з військової служби (без урахування часу проїзду на постійне місце проживання);
  • час, коли працівник фактично не працював, але за ним згідно із законодавством зберігалося місце роботи (посада) та заробітна плата повністю або частково (зокрема час оплачуваного вимушеного прогулу, спричиненого незаконним звільненням або переведенням на іншу роботу).

5. Документом для визначення стажу роботи, який дає право на одержання надбавки, є трудова книжка та інший документ, що відповідно до законодавства підтверджує наявність стажу роботи.

6. Надбавка встановлюється та розраховується від посадового окладу, а тим працівникам, які безпосередньо працюють з інвалідами, з урахуванням підвищення за роботу з інвалідами.

Надбавка виплачується з дня прийняття на роботу вразі наявності стажу, що дає право на її одержання.

Нарахування та виплата надбавки здійснюється щомісяця за фактично відпрацьований час у межах коштів, передбачених на оплату праці за основним місцем роботи. Особам, які працюють за сумісництвом, зазначена надбавка не виплачується.

7. У разі коли працівник тимчасово заміщує відсутнього працівника, надбавка розраховується з посадового окладу за основною посадою (місцем роботи).

8. Працівникам, у яких право на одержання або підвищення розміру надбавки виникло протягом календарного місяця, така надбавка встановлюється з початку наступного місяця.

_____________________

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
 постановою Кабінету Міністрів України 
 від 16 листопада 2016 р. № 820

ЗМІНИ, 
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів 
України від 25 липня 2007 р. № 955

1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

“1. Установити, що посадові оклади працівників центрів з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” (далі — центри) визначаються згідно з додатком 1, розділом XXIV додатка 2, додатком 4 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699).”.

2. У підпункті 1 пункту 2:

1) в абзаці другому слова “згідно із схемами посадових окладів, затвердженими цієюпостановою” замінити словами і цифрами “згідно з додатком 1, розділом XXIV додатка 2, додатком 4 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699)”;

2) в абзаці третьому слова “за схемами посадових окладів, затвердженими цією постановою” замінити словами і цифрами “додатком 1, розділом XXIV додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699)”.

3. Додатки 1—3 до постанови виключити.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Лариса
22.11.2016
Дуже раді за працівників закладів (організацій) фізичної культури і спорту інвалідів. Може, пане Гройсман, ще й до бухгалтерів обличчям повернетесь....
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі