UA | RU

Зміна тарифної сітки в лікарнях: як відобразиться на зарплатах лікарів

У МОЗ підтвердили: в автономних медустановах тарифні сітки і штатні розписи вже не діють.


ФАКТ. Зміна тарифної сітки після автономізації медустанов була анонсована навесні 2017 року. Згідно із законопроектом про автономізацію, при зміні форми власності на неприбуткове комунальне підприємство медустанова отримує право змінити державну сітку і скласти свою, враховуючи можливості установи.

ВИКОРИСТОВУВАТИ СОЛІДАРНУ СІТКУ МОЗ також не рекомендує. Замість цього краще створити конкурентні умови між медпрацівниками. Лікарі, які надають більше послуг, до кого постійно звертаються пацієнти, – повинні отримувати більше.

На думку чиновників, це буде сприяти оптимізації кадрових підрозділів по регіонах.

Ті лікарі, у яких буде мало пацієнтів, будуть шукати роботу там, де вони дійсно необхідні і, відповідно, на новому місці будуть отримувати більш високу заробітну плату.

ЗАРПЛАТА ЛІКАРІВ в автономних медустановах на сьогоднішній день – предмет домовленостей головлікаря і його співробітників.

etcetera.media

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера
бюджетної установПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Ольга
11.09.2018
Що робити з працівниками не медиками, завідуючими ФП, та іншими працівниками? Як бути з наказом МОЗ 308/1519? Де" взяти" розмір тарифного окладу лікарю, який заключив 1800 деклараці??? або більше ??? або меньше???
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі