Зміни в порядку виплати грошової компенсації за піднайом (найом) жилих приміщень військовослужбовцям

Кабмін урегулював питання виплати грошової компенсації за піднайом (найом) жилих приміщень військовослужбовцям, які прибули з тимчасово окупованої території України.


Так, Кабмін вніс зміни до Порядку виплати грошової компенсації військовослужбовцям Збройних Сил та Держспецтрансслужби за піднайом (найом) ними жилих приміщень.

Для отримання грошової компенсації військовослужбовець разом з рапортом тепер може подати не тільки витяг а й інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про належне військовослужбовцю та членам його сім’ї, які перебувають з ним на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, нерухоме майно.

Офіцерам, які прибули з тимчасово окупованої території для отримання компенсації не потрібно буде надавати копію завіреної належним чином довідки про отримання (неотримання, здачу) жилого приміщення з попереднього місця проходження військової служби.

Також на осіб, які прибули з тимчасово окупованої території України, не буде поширюватись заборона на виплату компенсації у разі, якщо вони не здали службове  жиле приміщення (у тому числі в гуртожитку) за попереднім місцем проходження військової служби.

Вказані зміни затверджено постановою КМУ від 23.09.2014 р. № 478, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі