Зміни в порядку виплати грошової компенсації за піднайом (найом) жилих приміщень військовослужбовцям

Кабмін урегулював питання виплати грошової компенсації за піднайом (найом) жилих приміщень військовослужбовцям, які прибули з тимчасово окупованої території України.


Так, Кабмін вніс зміни до Порядку виплати грошової компенсації військовослужбовцям Збройних Сил та Держспецтрансслужби за піднайом (найом) ними жилих приміщень.

Для отримання грошової компенсації військовослужбовець разом з рапортом тепер може подати не тільки витяг а й інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про належне військовослужбовцю та членам його сім’ї, які перебувають з ним на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, нерухоме майно.

Офіцерам, які прибули з тимчасово окупованої території для отримання компенсації не потрібно буде надавати копію завіреної належним чином довідки про отримання (неотримання, здачу) жилого приміщення з попереднього місця проходження військової служби.

Також на осіб, які прибули з тимчасово окупованої території України, не буде поширюватись заборона на виплату компенсації у разі, якщо вони не здали службове  жиле приміщення (у тому числі в гуртожитку) за попереднім місцем проходження військової служби.

Вказані зміни затверджено постановою КМУ від 23.09.2014 р. № 478, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано. 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі