Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.04.16
4566 18
Друкувати
Обране

12-13 квітня на є-дата у "Службовому кабінеті" не працюватиме розділ "Договори"

Увага! Колеги, розпорядники і одержувачі коштів, 12-13 квітня у "Службовому кабінеті" не працюватиме розділ "Договори", відбуватиметься активізація архітектури порталу.

Протягом цих двох днів не вносте, не заванажуєте, не підписуєте договори на порталі. Розділ працюватиме з 14 квітня.
Вибачте за незручності.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
18
оля
12.04.2016
там не тільки договори не працюють! 7 форма вже пропала!
Олег оля
12.04.2016
Ще б сама Є- дата пропала , разом з тими "мудрагелями", що її придумали. Дуже сподіваюсь, що новому мін.фінансів вистачить клепки скасувати це безглузддя і зекономити кошти на утримання недолугого порталу.
Галина Олег
12.04.2016
Я тоже за це. Задовбали уже. Добавляють роботу, зарплата та сама, кадрів не дають. Хай вона пощезне разом з Prozorro. У них нові робочі місця, а у нас фіга,ще й за наш рахунок.
Тетяна
12.04.2016
Головне, щоб не пропало те, що вже внесли....
Алекс
12.04.2016
Викладали б на сайті тільки платіжні доручення!!! В них достатньо інформації про витрачання бюджетних коштів. А так з цими "договорами, актами, накладними, звітами", "підвисанням Е-дата" бухгалтерам купа дурної і нікому не потрібної роботи.
Тетяна Алекс
12.04.2016
Так платіжні доручення казначейство і так викладає: тільки електронку знову ж надаємо ми-вони тільки втягують....
Алекс Тетяна
12.04.2016
Так і я про теж: достатньо було б викладати тільки платіжні доручення, електрону версію яких ми все одно робимо і подаємо в казну!
Тоня
12.04.2016
Задовбали вже, ніколи нормально не працює, вносиш 1 договір годину, робимо одну і ту ж роботу 5 раз, коли вже перестанете мучити народ своєю Е-БАТОЮ? Нічого не робиться для упрощення роботи а лише ускладнюється.
Анасатсія
13.04.2016
Здається я висловлю загальну думку. Шановні розробники сайту і програми Є-Дата. Згідно закону ми маємо все швиденько вносити на ваш сайт аби не отримати "по голові" від керівництва та не вляпатися в штрафні санкції... Але як можна швиденько все це внести, коли у вас то вкладки не працюють, то сам сайт "лягає і не ворушиться". Водночас хочеться сказати, що це нереально внести всі документи (договори, додаткові угоди, накладні та ще й весь перелік накладної) і, як на мене, то це безглуздо, адже казна подає ці самі дані але однією сумою.
Ikar Анасатсія
13.04.2016
Якщо не помиляюсь введення в промислову експлуатацію перенесли на середину року і зараз "Сайт працює в тестовому режимі", а тому штрафів ніяких не повинно начіслятись
Анасатсія Ikar
13.04.2016
Штрафів то не буде, але розпорядники вищого рівня видали, так би мовити, рекомендації згідно яких треба вносити всі дані до певного строку.
Євген Ikar
13.04.2016
Так штрафів ні яких не буде поки тестовий режим, і у мене таке відчуття що тестовий режим подовжать до кінця року, адже дуже повільно доопрацьовують!
Геннадій
13.04.2016
Я так розумію є-дата ввели на виконання вимог ЄС. Щось мало мені віриться, що при такій корупційній владі нам нададуть членство і тим паче скасують візи. Мені дуже тяжко представити, що в Європі є така сама є-дата, там напевно автоматом все загружається за 1 хвилину. А у нас люди повинні мучатись вносити нікому не потрібну інформацію. Ввели обмеження на суми вносити більше 200000 тис грн., все одно майже 90% махінацій йде більше цієї суми і здійснюється цією владою.
Геннадій
13.04.2016
Ввели = Ввели би
Олег5
13.04.2016
Та вони гроші попиляли на програмах, а ми довбемся з цим непорозумінням. Заплатили би нормальні кошти людям то і нормальні би програми і копмьютери були.
Льоля
20.04.2016
Є дата ця не загружається, договори не відкриває, коли відкиває, а це дуже рідко, повільно грузить!!! Є багато іншої роботи і сидіти постійно "вичікувати" коли портал надумається щось зберегти/відкрити є безглуздям!!! Я за відміну порталу!
Ольга
20.04.2016
с цією б......ою Є-датою не має ніякої роботи, сьогодні 3 години сиджу, а внесла лише два договори, таке відчуття, що ВОНИ над нами просто знущаються , сидиш як дурень, наче при ділі, а на самом ділі тупо чекаешь, а вкінці тобі.... дуля. Ох якщо мені зустрівся той чоловік, який таке придумав для нас бухгалтерів, мало б йому не показалося!
Ігор
20.04.2016
Таке питання: чому до всіх сайтів є доступ, а при завантаженні E-DATA пише "Соединение было сброшено"?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі