Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.06.14
1824 0
Друкувати
Обране

С начала 2014 года Госфининспекция предупредила лишние расходы в сфере госзакупок на 860 млн. грн.

За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) протягом січня – травня 2014 року територіальні органи Держфінінспекції попередили зайві витрати державних коштів у сфері держзакупівель на загальну суму 860 млн. грн.

Через виявлені фінансові порушення було скасовано конкурсні торги на загальну суму понад 677 млн. грн. Укладених договорів розірвано на загальну суму 183 млн. грн.
 
Найзначніші результати роботи із попередження зайвих витрат під час держзакупівель мають держфінінспекції в Луганській (403,8 млн. грн., або 47 % від загальної суми), Житомирській (133,2 млн. грн., або 15,2 %), Кіровоградській (80 млн. грн., або 9,3 %), Херсонській (55,6 млн. грн., або 6,5 %) та Тернопільській областях (36 млн. грн., або 4,2 %).
 
Як повідомлялося, для зменшення втручання в діяльність суб’єктів господарювання Держфінінспекція України запровадила підхід до планування контрольно-ревізійної роботи та відбору об’єктів контролю на підставі оцінки ризиків допущення фінансових порушень, моніторингу ризикових операцій, інформації зі ЗМІ, звернень громадян та телефону довіри Держфінінспекції України.
 
Довідково. Протягом 2013 року Держфінінспекція України та її територіальні органи забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму майже 1,5 млрд. грн.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі