Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.09.14
1786 0
Друкувати
Обране

Держзакупівлі товарів вартістю до 100 тис. грн. проводитимуться через електронні тендери

Держзакупівлі товарів та послуг проводитимуться виключно через систему електронних тендерів. Пілотний проект цієї системи найближчим часом запрацює у декількох міністерствах. Про це під час підписання Меморандуму щодо побудови прозорої та ефективної системи державних закупівель в Україні повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Ми прийняли рішення до прийняття закону, який забезпечить проведення електронних закупівель, запустити цей проект у тестовому режимі. Ми пропонуємо в кількох міністерствах протестувати роботу систему електронних державних закупівель на товарах та послугах, вартість яких нижча за 100 тис. грн. Можу сказати, що Мін’юст вже готовий віддати свої закупівлі вартістю до 100 тис. грн під реалізацію такого пілотного проекту», - зазначив очільник Мін’юсту.

Підписантами Меморандуму також виступили представники Адміністрації Президента України, Верховної Ради та експертного середовища.

За словами Міністра юстиції, вже за кілька місяців тестової роботи можна буде побачити всі недоліки електронної системи закупівель і, за необхідності, відкоригувати її роботу. Крім того, пілотний проект дасть змогу продемонструвати реальні переваги як для держави, так і для бізнесу.

«Реформа державних закупівель має запрацювати і вже в перший місяць роботи ми маємо побачити реальний результат. Він полягатиме в економії коштів бюджету, в отриманні якісніших товарів чи послуг, у спрощенні процедур, а також у збільшенні довіри з боку бізнесу та в покращенні бізнес-середовища», - зазначив Міністр юстиції.

Під час підписання Меморандуму була презентована  «Концепція розробки та втілення електронної системи державних закупівель в Україні 2014-2015рр.». Ключовими пунктами цього документу є декларація абсолютної прозорості всієї процедури держзакупівель, відкриття повного доступу до інформації та документів про тендери в Інтернет, суттєве спрощення процедури прийняття участі у тендерах та заборона акцептування цінових пропозицій вищих, ніж орієнтовні ціни.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі