Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.06.16
8141 33
Друкувати
Обране

Гройсман погрожує звільненням керівникам областей, які не готові перейти на Prozorro

З 1 серпня 2016 року усі державні закупівлі в Україні мають здійснюватися через систему публічних електронних закупівель ProZorro. Керівники державних органів, що не здійснять такого переходу, мають бути звільнені. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу, 1 червня.


"1. 08 – це той час, коли усі мають перейти на електронні закупівлі. Система буде вдосконалюватися, але нею треба сьогодні користуватися", - заявив Володимир Гройсман під час розгляду питання про запровадження електронної системи закупівель.

Голова Уряду наголосив, що керівники органів державної влади, які не перейдуть з 1 серпня на державні закупівлі через систему ProZorro, мають бути звільнені. "Ті, хто у системі державної влади, там, де ми приймаємо рішення про призначення, маємо усіх позвільняти. Це лише відсутність політичної волі і невиконання закону. При чому, з публікацією тих, хто не зміг це зробити, - підкреслив він. - Якщо у керівника немає політичної волі для того, щоб чесно закуповувати, він не потрібен державі і суспільству. Нехай іде на інший хліб", - наголосив Володимир Гройсман.

"Те, що десь є максимум закупівель через "Прозоро", а десь мінімум говорить тільки про єдине: немає політичної волі на впровадження – раз, не усі ще зрозуміли, що державна гривня – це державна, а не власна. Але ми дуже швидко усім усе роз'яснимо", - зазначив Прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман зауважив, що найкращою за показником упровадження системи ProZorro  в Україні є Дніпропетровська область. Разом з тим, коментуючи регіони, у яких справи йдуть не так добре, він зауважив: "У мене питання буде лише єдине: чим допомогти, як заохотити усі закупівлі робити через систему "Прозоро"?" .

Голова Уряду наголосив, що здійснення закупівель через систему публічних електронних закупівель ProZorro дає можливість заощадити десятки мільярдів гривень. "Прозора система закупівель має охоплювати 100% державних закупівель у нашій країні. Це десятки мільярдів гривень, які можуть бути заощаджені", - заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр зауважив, що ціни деяких позицій при закупівлях відрізняються  майже удвічі. "Це означає, що ми можемо або удвічі більше закуповувати, або удвічі менше витрачати, розподіляти ресурси. І я думаю, що для нас це теж має бути одним дуже важливим пріоритетом. Немає чого свої брудні руки ділкам сувати в національний бюджет. Це є принципово важливе питання для кожної сфери", - підкреслив він.

"Хай у когось рука відсохне купувати цукор або щось інше на 40% дорожче. Що це за 40%? Це мільярди, які забрали у пенсіонерів, армії, мільярди з соціальних виплат, врешті-решт розвитку економіки", - наголосив Володимир Гройсман.

За його словами, стандартна система державних закупівель є абсолютно неефективна, натомість, система державних закупівель "Прозоро" є абсолютно сучасна, конкурентна і якісна.

Голова Уряду наголосив, що потрібно забезпечити розвиток національної економіки і збільшити надходження до Державного бюджету, водночас важливо дуже ощадливо витрачати ці кошти.

"Перед Урядом стоїть завдання, з одного боку, розвинути національну економіку, з іншого боку – наповнити Державний бюджет і через цей бюджет модернізувати усі сфери життя, а також забезпечити ефективну соціальну політику і соціальний захист громадян. Це є дуже важливо", - наголосив Володимир Гройсман.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
10.08.22 Громадам частково спростили процедури закупівель 2 серпня 2022 року Кабінет Міністрів України схвалив постанову №874 "Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169", яка частково спрощує умови закупівель на час дії воєнного стану, повідомляє Асоціація міст України.
05.08.22 В Україні пропонується встановити кримінальну відповідальність за участь у державних закупівлях російських та білоруських компаній, що перебувають під санкціями У Бюро економічної безпеки України виступили з ініціативою заборони участі у публічних закупівлях товарів, робіт і послуг компаній, власниками яких є резиденти з російської федерації та республіки білорусь, а закупівлі, які вже проведені – анулювати. На основі аналітичної інформації та звернення БЕБ до Кабінету Міністрів України народні депутати України виступили із законодавчою ініціювали внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо забезпечення виконання окремого виду спеціальних економічних та обмежувальних заходів (санкцій).
04.08.22 Вартісний поріг для застосування процедур закупівлі суттєво підвищать: є проект змін 02.08.2022 зареєстровано проект Закону про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо актуалізації порогів публічних закупівель у зв'язку з інфляційними процесами в державі за № 7624.
коментарі
(33)
Роман
01.06.2016
А пан Гройсман буде зі своєю командою виділяти гроші на закупівлі через Prozorro чі вони тільки собі зарплатню підвишувати вміють?
ирина
01.06.2016
да-да... а той цукор, що на 40% дешевше через Прозорро буде мокрим, коричневим и не солодким... а винуватий керівник, що купив такий дешевший цукор, а не пан Гройсман, як премєр-міністр, що не подумав про те, як забезпечити українців якісною продукцією та прибрати з ринку недобросовісних продавців!!
ЯЯ ирина
01.06.2016
І цей цукор буде в іншій області і після проплати не прийде... Хто буде винен? Підказка:не Гройсман.
Наталія ЯЯ
03.06.2016
Іза той цукор, що не прийде, бухгалтер з керівником заплотять зі свого кармана. Оце економія коштів.
Вадим
01.06.2016
Театр абсурду продовжується . Всі ці керівники нележать до БПП як і сам пан Гройсман і призначалися їх з метою деребану бюджетних коштів.А тепер, про людські очі , Гройсман сварить їх пальчиком,малюючи образ рішучого борця з корупцією.
Пітекантроп
01.06.2016
Влада на те й влада, щоб дурити народ. А народ на те і народ, щоб час від часу робити владі зауваження у вигляді Майдану або у будь-який інший спосіб. Наш народ досить розумний, і його довго дурити не можна. Але що таке влада? Влада — це держава, а держава — це завжди інструмент насильства. Тому вона завжди буде намагатися обдурити населення. Це абсолютно природньо для всякої влади, навіть для найдемократичнішої. Народ завжди будуть годувати міфами замість правди, тому що міфи — більш живучі. © Лесь Подервянський
Ігор
01.06.2016
"Хай у когось рука відсохне купувати цукор або щось інше на 40% дорожче. Що це за 40%? Це мільярди, які забрали у пенсіонерів, армії, мільярди з соціальних виплат, врешті-решт розвитку економіки", - наголосив Володимир Гройсман. Гарно сказав,тільки не зрозуміло яку країну він мав на увазі -Ізраіль чи Панаму ?
Ikar
01.06.2016
вечно недовольный народ, Прозорро то из немного хорошего что смог сделать предыдущий уряд
masya Ikar
03.06.2016
вы явно не бухгалтер...
Наталя Ikar
03.06.2016
Це точно! А як Гройсман і КУбів примазуються до Проззоро, приписують собі цю перемогу! Але це заслуга профі з мерту, а не цих лишаїв. Так, Прозоро ще сире, треба вдосконалювати, але як для нашої корупційної країни - це революція у закупівлях!
Сергей Ikar
02.06.2016
Подобається Прозоро? Є бажання попрацювати на благо країни? Будь ласка, приходь в будь-яку бюджетну бухгалтерію та працюй БЕЗКОШТОВНО, бо за додаткову роботу в Прозоро ніхто не платить! З мене - робоче місце (компьютер, інтернет, чайник), з вас - тільки бажання романтично провести час, і не забудьте взяти гроші для штрафів!
Ikar Сергей
02.06.2016
тоді дробить предмет закупівлі, заключайте дотендені договра і працюйте на користь Вашого керівника
Маша Ikar
02.06.2016
Ві мабуть не бухгалтер?
Ikar Маша
02.06.2016
Ні, то хочете сказати що існуюча система закупівель досконаліша?
Маша Ikar
02.06.2016
Я хочу запитати хто мені поверне гроші, якщо вигравший тендер поставщик буде в іншій області і мене обдурить. На своїй території я знаю хто чесний , хто ні, коли мені привезуть товар і можу прийти і повернути або обміняти якщо буде щось неякісне. Бухгалтера гроші не крадуть в бюджеті. І є контролюючі органи які виявляють крадіжки і без прозорро.
Ikar Маша
02.06.2016
Тоді які Ваші пропозиції окрім того щоб мінусувать? ЗІ.Розумію що нове багатьом не подобається. бо цьому треба час якого може не бути, але треба розробити систему укладання договорів без відкатів з дієвою системою конкуретноспроможності
Маша Ikar
03.06.2016
КРУ та нормальний аудит.
Вадим Ikar
02.06.2016
Створити щось на зразок інтернет магазину, допускати туди лише честних і відповідальних постачальників, встановити цінові межі. І процедура закупівель повинна бути максимально спрощена, ніяких специфікацій, договорів і іншої паперової лабуди, яку так любять наші бюрократи, зайшов на торгівельний майданчик, вибрав потрібний товар і постачальника, клацнув купити і все.
Ikar Вадим
02.06.2016
Думаю всі знають які в наших реаліях туди будуть попадати "честні і відповідальні" постачальники"
Вадим Ikar
02.06.2016
Продавцям якісного товару нафіг здалося це прозоро, у них і так його куплять за живі гроші. А в прозоро будуть пастися всякі аферести, які будуть продавати дешевше,але за рахунок якості.
Ikar Вадим
02.06.2016
Але ж Ви самі написали про специфікації, тому ж товар неналежної якості (що не відповідає специфікації) не пройде? А я наприклад знаю коли багато закупається товару за завищеними цінами, я к в магазині!!! Як думаете чому? Думаю комусь на руку заключати по роздрібним цінам а списувати по оптовій и в кишеню різниця
Вадим Ikar
03.06.2016
Шановний,щоб пересвідчитися, що товар якісний і відповідає спеціифікації , треба побачити його вживу. А як це зробити в умовах Прозоро ? Що будете робити, якщо по сертифікату товар найвищої проби , а в дійсності вам привезуть щось незрозумілого походження і якості. До речі , ви знаєте, щоб в Позоро подати скаргу на не добросовістного постачальника потрібно сплатити внесок !!!
Ikar Ikar
02.06.2016
Вибачаюсь, думав при теж про те що можуть продати не якісний товар про який писали вище...на рахунок типа интеренет магахина идея не погана але не з нашею корупцією, тому це повинно бути максимально анонімно. Але згоден в Прозоро є теж недоліки, маю надію що дороблять (типові специфікації вже зявились і далі буде)
Оксана Ikar
01.06.2016
Не недовольный' а опытный. Ты веришь еще нашим правителям? Сочувствую....
Натали
01.06.2016
А поставщики хотят работать с Прозорро? Нам никто не ответил на предложение
Оксана
01.06.2016
Поставщики только СВОИ будут выигрыватьтендер. Наши уже нас мягко послали. Им нужно платить за регистрацию. Они в цену будут закладывать эту оплату. Им с нами не интересно. Гранты получили на внедрение прозоро. Вот перед хозяином и стараются. А на нас наплевать.
Анна
02.06.2016
Как ни садитесь, а в музыканты не годитесь..... деребан не прекратить ни чем
Ната
02.06.2016
Всі ці тендера і їм подібні речі: бла-бла-бла... Я рахую, що кожен у своїй місцевості і так знає де дешевше що може купити, і так бюджетні установи не шикують коштами, щоб ще про відкати думати (ну це як на мою думку). Перш ніж придбати навіть ті самі канцтовари, то находишся по поставщиках в пошуках вигідних цін, а потім і придбаваєш товар... Але зате все бачиш, що пропонують на власні очі
Семен
03.06.2016
В одних кошторис в миллионах, а в других в сотнях гривен, а всех подряд через Прозорро, ичередная уравниловка, те кто ворует в миллионах так и будут продолжать, потому что у них куча юристов, менеджеров и бухгалтеров, а нас " Ты да я, да мы с тобой" - в щтате 4 человека. с них два специалиста( директор и бухгалтер) и два рабочих - какой тендерный комитет? маразм да и только!!!
Оксана
03.06.2016
відкат і є саме прозоро і їм подібні програмки. скільки на розробки супровід і т.д. витрачається бюджетних, читай наших, грошей нам ніхто не повідомляє, думаю що дуже багато.
Женя
03.06.2016
Європа виділила України чималі інвестиції на боротьбу з корупцією. Грощики уже давно розпиляні і сховані по офшорах,але інвесторам потрібно показати хоч якісь результати. Тому Гросманяки так шалено і піарять це Позоро.
Пітекантроп
03.06.2016
Пробзділи державу... агонія.
Олег
06.06.2016
Закупівлі для бюджетної установи проводить організація яка ні за що не відповідає, про що мова. Прозоро це дурілка шоб нормальні люди не могли нічого купити і не витрачали кошти, а тільки казнокради, знову той самий зовнішторгвидав, це вже було тендерна палата і тд.
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.