Кабмін запустить пілотний проект централізованих закупівельних організацій

Мова йде про практику, яку поширено в Європі та передбачено українським законом про публічні закупівлі.


Кабінет міністрів України прийняв розпорядження про запуск пілотного проекту по створенню добровільних централізованих закупівельних організацій, які будуть агрегувати попит невеликих державних замовників, укладати більш вигідні оптові контракти з виконавцями, а після цього поставляти товари та послуги. 

"Йдеться про практику, яка поширена в Європі, є в європейських директивах і передбачено українським законом про публічні закупівлі.

Це створення добровільних централізованих організацій, які агрегують попит маленьких закупників і укладають один оптовий контракт, і надають після цього товари, роботи і послуги конкретним замовникам", - сказав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, представляючи розпорядження.

www.unian.ua

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (6)
Маша
23.11.2016
Тобто будуть перепродувати і собі накручувати?
Євген Маша
23.11.2016
Саме так! Навіщо ж тоді публічні закупівлі?
Євген Маша
23.11.2016
Так буде накручувати один! А зараз накручують по черзі від києва до області, від області до района і від района до села!
Євген Євген
24.11.2016
А хто буде сплачувати за ці послуги? Звичайно ж прості замовники. І я не думаю, що ціна буде символічною і за цілий рік. Т.е. до ціни товару, можна буде додавати суму послуг. І де ж тоді буде економія? Я впевнений, що ці торги будуть вигравати "свої" люди. А звичайний підприємець не зможе брати участь у аукціоні, бо в нього не хвате грошей на поставку великого об'єму товару. А це вже щось схоже на дискримінацію (що порушує основний принцип публічних закупівель). А відповідати за якість товару хто буде? Фірма? Я сумніваюсь. Вони поставлять мені якусь китайську какашку по ціні якісного бренда і я нічого не зможу зробити.
Вадим
23.11.2016
Це вже буде краще ні то "Позоро"
ната
24.11.2016
КМУ придумав, а закон міняти будуть чи відповідальність за закупівлю згідно закону так і лишиться на маленьких закупниках, у яких подібних фахівців навіть в штаті не прописано?
а можна ще і єдату у аутсорс?))))
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі