Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.11.16
4703 6
Друкувати
Обране

Кабмін запустить пілотний проект централізованих закупівельних організацій

Мова йде про практику, яку поширено в Європі та передбачено українським законом про публічні закупівлі.


Кабінет міністрів України прийняв розпорядження про запуск пілотного проекту по створенню добровільних централізованих закупівельних організацій, які будуть агрегувати попит невеликих державних замовників, укладати більш вигідні оптові контракти з виконавцями, а після цього поставляти товари та послуги. 

"Йдеться про практику, яка поширена в Європі, є в європейських директивах і передбачено українським законом про публічні закупівлі.

Це створення добровільних централізованих організацій, які агрегують попит маленьких закупників і укладають один оптовий контракт, і надають після цього товари, роботи і послуги конкретним замовникам", - сказав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, представляючи розпорядження.

www.unian.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(6)
Маша
23.11.2016
Тобто будуть перепродувати і собі накручувати?
Євген Маша
23.11.2016
Саме так! Навіщо ж тоді публічні закупівлі?
Євген Маша
23.11.2016
Так буде накручувати один! А зараз накручують по черзі від києва до області, від області до района і від района до села!
Євген Євген
24.11.2016
А хто буде сплачувати за ці послуги? Звичайно ж прості замовники. І я не думаю, що ціна буде символічною і за цілий рік. Т.е. до ціни товару, можна буде додавати суму послуг. І де ж тоді буде економія? Я впевнений, що ці торги будуть вигравати "свої" люди. А звичайний підприємець не зможе брати участь у аукціоні, бо в нього не хвате грошей на поставку великого об'єму товару. А це вже щось схоже на дискримінацію (що порушує основний принцип публічних закупівель). А відповідати за якість товару хто буде? Фірма? Я сумніваюсь. Вони поставлять мені якусь китайську какашку по ціні якісного бренда і я нічого не зможу зробити.
Вадим
23.11.2016
Це вже буде краще ні то "Позоро"
ната
24.11.2016
КМУ придумав, а закон міняти будуть чи відповідальність за закупівлю згідно закону так і лишиться на маленьких закупниках, у яких подібних фахівців навіть в штаті не прописано?
а можна ще і єдату у аутсорс?))))
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн