Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.07.14
1579 0
Друкувати
Обране

Мінекономрозвитку роз'яснило які форми документів у сфері держзакупівель використовувати замовникам

Мінекономрозвитку в роз'ясненні від 21.07.2014 р. торкнулося питання щодо оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про держзакупівлю та звіту про виконання такого договору.

В роз'ясненні зазначається, що на даний час Мінекономрозвитку розробляє проект наказу, яким будуть затверджені форми документів у сфері державних закупівель.

Оскільки відповідно до п. 2 р. XI «Прикінцеві положення» Закону України «Про здійснення державних закупівель» визначено, що до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що йому не суперечить, то Мінекономрозвитку рекомендує замовникам до набрання чинності проекту наказу використовувати форми документів, затверджених наказом Мінекономіки «Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель» від 26.07.2010 р. № 922.

Водночас у разі оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору та звіту про виконання договору держорган рекомендує замовникам до набрання чинності проектом наказу використовувати примірні форми, що наведені у Додатку 1 та Додатку 2 до роз'яснення.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі