Облік та збереження конфіденційної державної інформації: є зміни

Кабмін вніс зміни до Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію.


Зміни стосуються охорони конфіденційної інформації,  що є власністю держави під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців.

Встановлено, що під час прийому і проведення роботи з іноземцями забороняється залишати іноземців на території організації без супроводу. При цьому у виняткових випадках за рішенням керівника організації супровід іноземців може не здійснюватися за умови використання на маршрутах їх переміщення технічних засобів охорони та спостереження.

Нагадаємо, що вищезазначена Інструкція визначає обов'язковий для всіх центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів АР Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності порядок обліку, зберігання, використання та знищення документів, справ, видань, магнітних та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави.

Такі зміни внесені постановою КМУ від 01.10.2014 р. № 503, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі