Нашi сайти:

Оновлена ProZorro дозволяє скаржитися одразу в АМКУ

У оновленій електронній системі держзакупівель ProZorro встановлено електронний обмін документами, переведено ряд процесів у автоматичну форму, введено електронне оскарження, від так скарга одразу направляється в Антимонопольний комітет.


Про це заявив у п'ятницю під час години запитань до уряду у Верховній Раді заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми перезапустили систему, яка повністю відповідає прийнятому закону, ми називаємо її ProZorro 2.0 з оновленим функціоналом. Сюди включено, по перше, електронний обмін документами - це означає, що немає жодного папірця, який залишається у паперовій формі, якого немає або якого не можна знайти у системі. Значно полегшена робота для учасників процесу, яка раніше проводиласz вручну. Адже є автоматичне розкриття інформації, формування протоколів, повідомлень та звітів", - сказав Нефьодов.

Крім того, за його словами, введено електронне оскарження, і якщо будь-який учасник держзакупівель вважає, що його права порушено, він має змогу відправити скаргу одразу в Антимонопольний комітет.

"Натиснувши у системі кнопку "відправити скаргу", закупівля блокується, а скарга відправляється у Антимонопольний комітет. Завдяки тому, що ми не змушені покладатися на поштових голубів "Укрпошти", нам вдалося майже в тричі зменшити граничний строк розгляду скарг", - зазначив він.

 Заступник міністра також звернув увагу, що в оновленій системі зробили "нормальну конкуренцію інтерфейсів доступу до системи державних закупівель".

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Коля
03.06.2016
Посміхнись, але не регочи.
Семен
02.08.2016
Очередной бред!!!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі