Передоплата оборонних товарів та робіт за бюджетні кошти в період АТО: зміни від Кабміну

Кабмін вирішив питання щодо передоплати товарів, робіт та послуг оборонного призначення для виконання завдань щодо відсічі збройної агресії, забезпечення недоторканності державного кордону та захисту держави в умовах особливого періоду, надзвичайного стану та у період проведення АТО.


Так, Кабмін дозволив розпорядникам бюджетних коштів здійснювати попередню оплату вищезазначених товарів, робіт і послуг згідно з договорами про закупівлю на умовах, які визначаються розпорядниками бюджетних коштів виходячи з необхідності задоволення нагальних потреб, наявності фінансування витрат та обґрунтування проведення такої оплати постачальниками товарів, виконавцями робіт, надавачами послуг.

Такі зміни внесені до постанови КМУ від 23.05.2014 р. № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти».

Також Кабмін вніс зміни до Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням, затвердженого постановою від 27.05.2011 р. № 464.

Змінами встановлено, що в умовах особливого періоду, надзвичайного стану та у період проведення АТО у державних контрактах на закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння, військової і спеціальної техніки може передбачатися попередня оплата на умовах, які визначаються державним замовником виходячи з необхідності задоволення нагальних потреб, наявності фінансування витрат та обґрунтування проведення такої оплати виконавцями оборонного замовлення.

Такі зміни затверджені постановою КМУ від 12.11.2014 р. № 619, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі