Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.03.16
7989 10
Друкувати
Обране

Тендерну закупівлю продуктів для дитсадків і шкіл планують скасувати

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4174 "Про внесення змін щодо скасування тендерних процедур для закупівлі товарів і послуг з організації харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах". Законопроектом пропонується внести зміну до статті 2 Закону «Про державні закупівлі», передбачивши, що на закупівлю товарів і послуг з організації харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах не поширюються положення Закону «Про державні закупівлі».

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що зараз під час тендерних закупівель продуктів харчування для дітей в навчальних закладах відбуваються зловживання з боку посадових осіб, які проводять такі закупівлі. Згодом закуповуються продукти, які не відповідають вимогам ГОСТ, або за завищеними цінами.

Тому прийняття зазначеного законопроекту сприятиме якісній закупівлі товарів і послуг для організації харчування дітей в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
10
Ірина
16.03.2016
сподіваємося що цей законопроект приймуть
Тетяна
16.03.2016
Дуже цього чекаємо...)))
Ikar
16.03.2016
Хм. В загальноосвітніх навчальних закладах значить потрібен якісний продукт, а решта нехай харчується не по ГОСТу? Цимі змінами вони ставлять під сумнів взагалі всі тендери, про якість товарів які на них закуповуються.
Василина
16.03.2016
Так треба відмінити і процедуру закупівлі медикаментів для лікарень. В МОЗ зареєстровані ціни, згідно постанови є можливість накручувати 10% на оптову зареєстровану ціну. Так в чому річ? Відміняйте нам необхідність проведення та будемо своєчасно закуповувати якісні ліки
Тетяна
16.03.2016
Про яку якість взагалі можна говорити у нас в країні? який у нас ГОСТ??? і для чого всі ці тендери - відмивання грошей на дітях, на ліках і взагалі на всіх цих "процедурах"
ОКСАНА
16.03.2016
Заодно надо отменить тендер на коммуналку -это же бред!! У кого мне еще купить тепло, если теплотрасса одна? Как снизится цена? Что там можно воровать и отмывать? Или можно подумать, не поменяется тариф на протяжении года! Просто бред. Жалко свое время!!! На е-дату не остается времени
Вадим ОКСАНА
16.03.2016
Краще би ту є-бату відмініли.Я ледве договори заніс, постійно викидає помилки , не зберігає документи, тормозить. А що з накладними робити не знаю, якщо ще їх вносити, то прийдеться закинути всю іншу роботу і в дома доносити. Єдина надія, що разом з Яйценюком вижуть також Яресько яка придумали цей геморой для бюджетників.
Олена Вадим
17.03.2016
Так, зайва витрата часу... Казначейство вже і так "показує" всі здійснені платежі, навіщо дублювати, ніби у обліку щось інше, ніж у платіжних дорученнях? Та кому взагалі прийде думка продивлятись, а що саме було придбано у далекому листопаді чи грудні 2015 року? Мізерний бюджет на канцтовари та нещасну зар.плату, а вовтузимся ніби цілий мільйон
Коля
19.03.2016
Саме через "тендери" у закупівлях продуктів масово отруїлися діти у Дніпровському районі столиці два роки тому.
татьяна
18.05.2016
ми дуже надіємося, що ми цього дочекаємося!!!!!
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі