Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.05.16
6896 1
Друкувати
Обране

У МЕРТ готують спрощене оформлення заявок в системі ProZorro

Для спрощення подачі держорганами заявки на закупівлю зараз розробляється такий інструмент, як типові специфікації.

Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, Delo.UA.

"Суть ось у чому: в великих приватних компаніях є навчені співробітники, які займаються закупівлями професійно. З іншого боку, навряд чи варто очікувати, що у хірурга районної поліклініки, який ще й входить до складу тендерного комітету, є навички організації закупівель. І тому скласти специфікацію, наприклад, на офісний папір, для нього ціла проблема", - зазначив Нефьодов.

За його словами, створюючи типові специфікації на той же папір, ми значно полегшимо хірургу життя: він просто візьме її за зразок, змінить частину параметрів, кількість, але головне - він буде не писати цю специфікацію з "нуля", а вибирати із запропонованих системою варіантів.

"Ми вже почали оформляти базу типових специфікацій. За зразок беремо як українські практики, так і, наприклад, польські. База специфікацій розміщена на інформаційному порталі для замовників - Infobox. На порталі доступна вся основна інформація про використання системи, в тому числі Бібліотека типових специфікацій", - заявив один з кураторів проекту.

Нефьодов відзначив, що поповнення бібліотеки - це тривалий процес. Він матиме накопичувальний ефект. Але на найбільш популярні товари специфікації будуть готові вже до серпня.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Роман
23.05.2016
Так любая мелкая контора будет довольна, ведь им тоже упростят "жисть".
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі