Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.07.14
1890 0
Друкувати
Обране

Як оприлюднюється інформація про держзакупівлі з 20.07.2014 р.?

Мінекономрозвитку в роз'ясненні від 17.07.2014 р. роз'яснило питання щодо порядку оприлюднення інформації про закупівлі, починаючи з 20.07.2014 р.

Так, починаючи з 20.07.2014 р. подання інформації для оприлюднення на веб-порталі буде здійснюватися замовниками трьома способами:

на безоплатній основі за допомогою Веб-сервісу замовника;

на платній основі — за допомогою Кабінету замовника та Кабінету замовника з електронно-цифровим підписом.

За допомогою безоплатного Веб-сервісу замовника замовники будуть мати можливість подавати всю інформацію, визначену Законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель у окремих сферах господарської діяльності», для її оприлюднення на веб-порталі.

Інформація, яка подана замовниками за допомогою безоплатного Веб-сервісу замовника буде оприлюднюватися на веб-порталі на третій робочий день після її подання в електронному вигляді.

Зміст інформації для оприлюднення, яка подана в електронному вигляді не у формі електроннихдокументів відповідно до Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» і «Про електронний цифровий підпис», підтверджується в письмовому вигляді.

Платні сервіси Кабінет замовника та Кабінет замовника з електронно-цифровим підписом надаватимуться на договірних засадах виключно у добровільному порядку. З умовами надання цих послуг можна ознайомитися за адресою в мережі Internet: https://tender.me.gov.ua/EDZFrontOffice/menu/uk/ (головна сторінка веб-порталу, розділ «До уваги»).

У разі виникнення запитань та ускладнень щодо порядку оприлюднення інформації про закупівлі та для отримання відповідних консультацій пропонуємо звертатися до головного редактора державного підприємства «Зовнішторгвидав України» Свиридовського Т. В. за тел. 044-281-42-82.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі