Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.07.14
2536 0
Друкувати
Обране

Як розміщувати інформацію про держзакупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: затверджено порядок

Мінекономрозвитку наказом від 25.06.2014 р. № 743 затвердило Порядок розміщення інформації для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель.

Цей Порядок визначає процедуру розміщення інформації про закупівлі, яка підлягає оприлюдненню на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель (далі — веб-портал).

Встановлено, що замовник подає інформацію для оприлюднення в електронному вигляді через автоматизоване робоче місце (далі — АРМ). Для доступу до АРМ замовник безоплатно проходить реєстрацію на веб-порталі.

Інформація для оприлюднення подається згідно із формами документів у сфері державних закупівель та інструкціями щодо їх заповнення, затвердженими Мінекономрозвитку. До такої інформації належить звіт про укладення договору про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств, у якому зазначаються: найменування, кількість товару та місце його поставки, вид робіт і місце їх виконання або вид послуг і місце їх надання, інформація про технічні та якісні характеристики товарів, робіт і послуг, найменування і місцезнаходження постачальника, виконавця робіт і надавача послуг, з якими укладено договір, ціна за одиницю товару, робіт і послуг та сума, визначена в договорі, дата укладення договору, строк поставки товарів, виконання робіт і надання послуг тощо та інформація про зміну істотних умов договору.

Наказ № 743 набере чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 59 від 01.08.2014 р.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі