4957 6

Якщо двічі скасовано процедуру закупівель, замовник може скористатися переговорною

Мінекономрозвитку в листі від 15.07.2016 р. № 3302-06/21890-07 роз’яснило застосування переговорної процедури закупівлі, у разі якщо замовником було двічі скасовано тендер, а також використання електронної системи закупівель суб'єктами, які не є замовниками.

1. Замовником застосовується переговорна процедура закупівлі, якщо ним було двічі скасовано тендер у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (далі — Закон) через відсутність достатньої кількості учасників.

2. Державні, комунальні, казенні підприємства, їхні дочірні підприємства, господарські товариства чи об'єднання, у яких державна або комунальна частка в статутному капіталістановить 50 і більше відсотків, котрі не є замовниками в розумінні Закону, можуть використовувати електронну систему з метою здійснення відбору постачальника товару (товарів), надавача послуг (послуги) і виконавця робіт, незалежно від суми закупівлі в порядку, затвердженому наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 р. № 35.

3. Замовники оприлюднюють звіт про кожен укладений договір у системі електронних закупівель у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, якщо вартість предмета закупівлі в такому договорі дорівнює чи перевищує 50 тис. грн і є меншою за межу для проведення публічних закупівель.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (6)
Роман
25.07.2016
А как быть если поставщики вобще не идут на тендеры?У нас местные власти установили допороговый лимит 10000грн. получается теперь даже если нам компьютер купить нужно все через прозорро НО из-за 1 компьютера никто не соглашается идти на тендер так как это невыгодно даже неплательщикам НДС...как теперь закупать товары?
Олег
25.07.2016
Тендери не для того щоб Ви могли нормально купити товар, а для того щоб зекономити на Ваших закупівлях, а мільярди як крали так і далі будуть красти.
Корнійчук
25.07.2016
Порадьте, як проводити закупівлю послуг з професійного навчання, відповідно до Програми професійної адаптації учасників АТО???
Роман Корнійчук
25.07.2016
Скільки коштує навчання?
Маргарита
25.07.2016
А нам власти установили 5000 грн.
Корнійчук
26.07.2016
Так, відповідно до паспорту бюджетної програми середня вартість навчання на одного абітурієнта складає 5012 грн., але сума може бути як вищою так нижчою. Тому SOS, закупівлі просто не можливі, а враховуючи ст.51 ЗУ Про освіту, громадянин має право на вибір навчального закладу, а це також в свою чергу унеможливлює проведення професійного навчання через систему ProZorro!!!????