Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.09.19
10774 14
Друкувати
Обране

Запрацювали зміни до порядку розміщення інформації про публічні закупівлі

20 вересня 2019 року набрав чинності наказ Мінекономрозвитку № 1341. Ним відкоригували Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі. Завдяки змінам уточнені терміни, а також конкретизовано та розширено інформацію про публічні закупівлі, яка формується в електронній системі закупівель.

Тепер розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснюється шляхом заповнення у ній електронних форм та завантаження електронних документів через автоматизоване робоче місце відповідного суб’єкта. Це правило діє щодо розміщення інформації замовником, централізованою закупівельною організацією (далі – ЦЗО), учасником, органом оскарження чи органами державного фінансового контролю.

У разі, якщо інформація, розміщена в електронній системі закупівель шляхом завантаження електронних документів, містить відомості, що відрізняються від тих, які розміщені шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення електронних форм з окремими полями.

Оприлюднення інформації на веб-порталі буде здійснюватися електронною системою закупівель автоматично.

Замовник, ЦЗО, орган оскарження та органи державного фінансового контролю будуть самостійно та безоплатно розміщувати (оприлюднювати) інформацію про закупівлю.

За потреби, скажімо – у разі  технічних збоїв під час унесення та/або заповнення інформації через автоматизовані робочі місця, які призводять до того, що інформація не розміщується або не оприлюднюється, відповідний суб’єкт буде здійснювати свої дії повторно відповідно до вимог та в межах строків, установлених Законом про публічні закупівлі.

Якщо замовник не має можливості розмістити інформацію через авторизований електронний майданчик, відключений від електронної системи закупівель, він повинен розмістити необхідну інформацію через інший авторизований електронний майданчик, а в разі відсутності такої можливості - через веб-портал.

 Інтерактивна бухгалтерія

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
14
котик
25.09.2019
господи,о чем єто?что мы розмещать должны?
Ольга
25.09.2019
Дійсно не зрозуміло.....
josh_ua
25.09.2019
думав, що вже вступили в дію зміни де потрібно оголошувати торги від 50 тис. грн.
111 josh_ua
25.09.2019
через півроку після опублікування Закону
бух 111
25.09.2019
задовбали вже суб'єкта!!Не знає чи бухоблік вести,чи гратися в prozzoro нікому не потрібне! Чула, що тендери виграють,а потім учням приходиться "їсти" непридатні для цього продукти, це стосується і іншого! Спортінвентар -по ціні меншій, а він не прослужив і місяця)).Оце так тендери та прозоро! Якщо б портфелі отримували люди, які працювали на наших місцях,мали б уявлення, що вони "шукають роботу" для новостворених місць, міністерств, організацій, відомств...АЛЕ!!! "ВНИЗУ" ПРАЦЮЄ ОДНА -ДВІ ЛЮДИНИ, які повинні бути в курсі всього, встигати , підстроюватися під програми, які не полегшують працю бухгалтера, а навпаки!-одне й теж набираєш по різним програмам,А ЩЕ ПОВИНЕН встигати вивчати законодавчу базу,новоприйняті законодавчі акти і змінені бланки*(слово або строка змінилася)-шукаєш бланки, а їх нема, бо в нашій країні все проти бухгалтерів.
Тетяна бух
25.09.2019
Господи! Як Ви праві!
бух Тетяна
25.09.2019
дякую!
бух 111
25.09.2019
точно через пів року?з 50000?
111 бух
25.09.2019
п.1 прикінцеві та перехідні положення проекту Закону.
Наталка
25.09.2019
Зрозуміло, що нічого не зрозуміло
Оленка
25.09.2019
Чим ще полякають в період бюджетування на 2020 рік?))))
бух
25.09.2019
...І взагалі!!! Якщо придумані ці прозоро , тендери з метою прозорості і відкритості і тд., то виникає питання: Чому не надати можливість працювати чесним нормальним керівникам (умова), ніж "предохраняться " от надуманніх идей)?Нагадує" кашу із топора".
123
26.09.2019
Прозоро, е-дата і т.д. і т.п., одне й теж потрібно по сто разів дублювати на різних сайтах та в програмах....
Таня
26.09.2019
Так, згодна на 1000%, багато дублювання, дурна робота.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі