UA | RU

Затверджено Положення про Реєстр ВНЗ Єдиної електронної бази з питань освіти

МОН прийняло наказ від 23.09.16 р. № 1142 "Про затвердження Положення про Реєстр вищих навчальних закладів Єдиної державної електронної бази з питань освіти"

Документом визначаються умови ведення Реєстру вищих навчальних закладів Єдиної державної електронної бази з питань освіти та отримання відомостей з нього.

Реєстр вищих навчальних закладів Єдиної державної електронної бази з питань освіти - це складова частина Єдиної державної електронної бази з питань освіти, в якій містяться відомості про ВНЗ, їх відокремлені структурні підрозділи незалежно від форми власності та сфери управління, видані їм ліцензії, сертифікати про акредитацію.

Єдиним джерелом даних Реєстру є інформація, внесена в установленому законодавством порядку в Єдину державну електронну базу з питань освіти, що пройшла верифікацію.

Реєстр ведеться з метою:

  • забезпечення єдиного державного обліку ВНЗ та їх відокремлених структурних підрозділів;
  • забезпечення ідентифікації ВНЗ та їх відокремлених структурних підрозділів;
  • класифікації ВНЗ та їх відокремлених структурних підрозділів для отримання статистичної інформації у формалізованому вигляді;
  • аналізу відомостей про ВНЗ та їх відокремлені структурні підрозділи з метою забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері вищої освіти, а також забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю ВНЗ та їх відокремлених структурних підрозділів;
  • проведення аналітичних досліджень та прогнозування тенденцій розвитку системи вищої освіти;
  • проведення спостережень за структурними змінами в системі вищої освіти - створенням, реорганізацією (злиття, приєднання, поділ, перетворення) і ліквідацією ВНЗ та їх відокремлених структурних підрозділів;
  • забезпечення фізичних і юридичних осіб достовірною інформацією про ВНЗ та їх відокремлені структурні підрозділи;
  • забезпечення виконання інших функцій, передбачених чинним законодавством.

Інформація, що міститься в Реєстрі, є відкритою та оприлюднюється відповідно до вимог Закону "Про доступ до публічної інформації", у тому числі у формі відкритих даних.

Безоплатний і вільний доступ осіб до Реєстру здійснюється через офіційний веб-сайт центрального органу виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Інформація, що міститься у Реєстрі, оприлюднюється на єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати інформацію, що міститься у Реєстрі, з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Наказ МОНУ від 23.09.16 р. № 1142

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі