Затверджено Примірні навчальні програми з питань держзакупівель

Відтепер суб’єкти господарювання, на базі яких проводиться навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань організації та здійснення закупівель, будуть використовувати Примірну навчальну програму навчання спеціалістів з питань організації та здійснення закупівель та Примірну навчальну програму підвищення кваліфікації спеціалістів з питань організації та здійснення закупівель.


Такі програми затверджені наказом Мінекономрозвитку від 06.10.2014 р. № 1190. 

Основною метою такого навчання та підвищення кваліфікації є забезпечення належного рівня знань спеціалістів, відповідальних за організацію та проведення державних закупівель, достатнього для кваліфікованого здійснення процедур державних закупівель, а також підвищення рівня знань таких спеціалістів.

При цьому формою вихідного контролю за такими програмами є іспит, який проводять шляхом тестування. Тестові завдання щодо перевірки знань слухачів та інструкцію з проведення іспиту розробляють та затверджують суб’єкти господарювання, на базі яких проводиться навчання спеціалістів з питань організації та здійснення закупівель.

Також зверніть увагу: для проведення курсів навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань організації та здійснення закупівель рекомендовано залучати осіб, які мають досвід роботи у сфері державних закупівель не менше 3 років.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі