Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.12.19
17002 17
Друкувати
Обране

Здійснювати видатки на інформатизацію стало простішеНагадаємо, що раніше в цьому пункті було передбачено, що під час виконання завдань (проєктів) Національної програми інформатизації державні замовники беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі за такими завданнями (проєктами) після їх погодження з Генеральним державним замовником у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 100 тис. грн.

Погодження завдань (проєктів) вартістю меншою, ніж 100 тис. грн., здійснюється шляхом повідомленняГенерального державного замовника за визначеною ним процедурою.

Наразі постановою № 925 (набрала чинності 21.11.2019 р.) цю межу збільшено зі 100 до 500 тис. грн.

БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ ГРУДЕНЬ, 2019/№ 45

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(17)
Ірина
02.12.2019
бухгалтерам хоть розірвись! Аби всі, хто придумуєх бюджетні запити,бюджетні паспорти, звіти по бюджетних паспортах,розрахунки,довідки змін, плани, програми , які "туплять!",СДО наприклад,всі листи ,законодавчі акти...Ось хоть би одну людину звідти посадити на наше місце, ще й в зуби "державні закупівлші"зверху,окрім платежів, нарахувань всіляких, побачила б я ,скільки змін до всього вони б зробили потім.А ця інформатизація -теж знущання нгад нами, бо все скидають на бухгалтерів , в яких зарплата не відповідає об'єму роботи. У всіх свята є, окрім бухгалтерів,кругом терміни....навіть казначейство свої терміни встановлює для квартальних і річних звітів.Як хочеться хоча б один Новий рік відсвяткувати без головного болю про цю кляту роботу).
Наталья Ірина
03.12.2019
Все правильно написано. Бухгалтеров загрузили. Зарплату лучше бы додумались поднять, а не Законы новые выдумывать.
Ярослав Ірина
03.12.2019
Ініціювати петицію на зміни бюджетного року з 1 січня на 1 жовтня.Переваги:Освоєння бюджетних коштів у кінці року до 1 січня (зокопувати у сніг)Освоєння коштів до 1 жовтня (за нормальних погодніх умов) має оправдання.Розкачка на прийняття рішень з 1 жовтня до початку виконання робіт - весни. Бо на практиці глобальні рішення виникають серед літа.На січневі свята без запарок (припаде квартальний звіт, а не річний).
Марія Ірина
02.12.2019
я останній раз святкувала Новий рік 5 років тому. Тобто до того як стала головбухом в бюджетній установі. казначейський звіт до 9 січня. зведений до 15.Контролю діяльності бюджетної установи дійсно забагато!! наче за дітьми засранцями. працюю в райраді. за мною слідкують і реально не дають нормально працювати адміністрація, фінуправління. далі контролять по поводу і без казна, аудити, податкова, усякі антикорупційні органи, прокуратура, поліція, сбу. а ще ці дебільні прозори!!!!. а зарплатаааааааа......не відповідає ані досвіду, ані рівню відповідальності. через величезні об'єми роботи неможливо не помилитися. карочє МАРАЗМ державного рівня.
В.і.
02.12.2019
Як правильно Ви все написали! Просто крик душі! Але хто нас чує?
таня
02.12.2019
ніхто нас не чує, це тільки тут можна написати все, що накіпіло, а людям які з нами працюють їм все одно, іноді кажуть: "та шо ви там робите", а ті хто придумує чергову зміну або доповнення до програми, чи постанови, чи наказу, вроді як знущаються і коли читають наші коментарі ставлять дізлайки.от скажіть, що це таке за чергова "бредятина"! ну вот ми лучше жить стали, бюджетние деньги сохранили, или что єто дает, не знаю не то что крик души, крик всего что может кричать!
111
02.12.2019
Вы хоть поменяте название статьи... Или это сарказм?)
Наталія
02.12.2019
Геть простіше стало, усіх сторін всім все треба, задовбали вже цих бухгалтерів . Назва статті прям з іронією!!!!!!!!!!!!1
Аліна
02.12.2019
І все на бухгалтера. Ніби й без того бракує роботи. Ніхто нас не розуміє, крім як бухгалтер бухгалтера
Енгрібьорд
02.12.2019
Як повідомлення про договір надіслати? Маю велике бажання повідомити про ремонт принтеру за 450 гривнів. Зайшов на сайт міністерства цифрової трансформації і не знайду розділу де їм теє повідомлення надіслати. Чи я не там шукаю?
Ірина Енгрібьорд
02.12.2019
наберіть у вкладці міністерство інформатизації,піля погодження нпі нижче-Повідомлення до 500 тис грн,там ссилка,тисніть і вперед)
Світлана
02.12.2019
А тоді ще заходите нижче і за посиланням на сайт де всі хто укладав і посилав договори (ті звіти) чи повідомлення ,там шукайте дату,своє ЄДРПОУ,копіюєте і друкуєте і в папку і це доказ що ви там були
Наташа Світлана
03.12.2019
Так на електронну пошту приходить можна скріншот зробити
бухком
03.12.2019
Про які договори повідомляти? Всі? - придбання канцтоварів, ремонт принтера, щодо оплати телефонії, енергії, придбання господарських товарів? .... невже мало едати та вебпорталу відкритих даних? що ще? transparent_pxl.png
Енгрібьорд бухком
03.12.2019
не всі. Тільки про видатки на інформатизацію. В постанові є перелік кодів за ДК. Якщо коротко, то це компютери, принтери, комплектуючі, послуги з ремоту комп"ютерного обладнання, придбання програм та їх обслуговування.ПиСиДякую всім хто відповів. Сама техніка подачі повідомлення, то просто сором. Вони просто опитування через гуглформу зробили. Навіть не спромоглись власний сервіс запустити.
Ольга Енгрібьорд
06.12.2019
Подскажите, № Постановы,где перечень ДК.Какой лист на агенство нужно прикреплять?
Енгрібьорд Енгрібьорд
03.12.2019
Хоча, що я кажу. Може воно й накраще, що через гугл. Принаймі, стабільно працювати буде.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн