Нашi сайти:

Житло для військових за бюджетні кошти: змінено вимоги щодо визначення вартості

Кабмін вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу.


Уточнено, що вартість 1 кв. метра загальної площі житла під час будівництва та реконструкції будівель (приміщень) під житло, яка визначається за результатами відкритих торгів, повинна бути найнижчою серед тих, що запропоновані учасниками торгів, і не перевищувати опосередковану  вартість будівництва житла за регіонами, затверджену Мінрегіоном.

Також встановлено, що проектно-кошторисна документація щодо вартості об’єктів будівництва та реконструкції будівель (приміщень) під житло, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів, розробляється згідно з вимогами ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (у попередній редакції вказувались ДБН Д.1.1-1-2000 «Правила визначення вартості будівництва» ).

Зміни затверджені постановою КМУ від 12.11.2014 р. № 609, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі