Житло для військових за бюджетні кошти: змінено вимоги щодо визначення вартості

Кабмін вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу.


Уточнено, що вартість 1 кв. метра загальної площі житла під час будівництва та реконструкції будівель (приміщень) під житло, яка визначається за результатами відкритих торгів, повинна бути найнижчою серед тих, що запропоновані учасниками торгів, і не перевищувати опосередковану  вартість будівництва житла за регіонами, затверджену Мінрегіоном.

Також встановлено, що проектно-кошторисна документація щодо вартості об’єктів будівництва та реконструкції будівель (приміщень) під житло, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів, розробляється згідно з вимогами ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (у попередній редакції вказувались ДБН Д.1.1-1-2000 «Правила визначення вартості будівництва» ).

Зміни затверджені постановою КМУ від 12.11.2014 р. № 609, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі