Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.03.16
3319 0
Друкувати
Обране

Чи переносяться строки подання антикорупційних декларацій для мобілізованих працівників

Суб'єкти декларування, які не мають можливості подати до 1 квітня за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік та/або 2015 рік у зв’язку з мобілізацією, подають таку декларацію за звітний період протягом 30 робочих днів із дня закінчення проходження військової служби або з дня переходу на військову службу за контрактом. На цьому наголосило ГУ ДФС у Волинській області, посилаючись на Закон України від 15.07.2015 р. № 610-VIII.

Проте варто відмітити, що в цьому Законі йдеться про можливість перенесення строків подання антикорупційної декларації за 2014 рік для тих, хто перебував на військовій службі у зв’язку з мобілізацією. І про 2015 рік там не згадується.

Разом із тим варто взяти до уваги й ч. 6 ст. 20 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» від 25.03.1992 р. № 2232-XII, яка передбачає виняток для подання антикорупційної декларації для військовослужбовців строкової служби, військової служби за призовом осіб офіцерського складу та військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Тож сподіваймося, що такі неузгодженості законодавства не стануть причиною для накладення штрафів на тих, хто демобілізується після 1 квітня 2016 року і подасть антикорупційну декларацію вже після вказаної дати.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі