Нашi сайти:

НАЗК нагадує останній день для подання е-декларацій за 2015 рік — 30.10.2016

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) звертає увагу суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, що подання е-декларації – безумовна вимога антикорупційного законодавства. Умисне неподання декларацій передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність для усіх суб’єктів декларування.


Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) звертає увагу суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, що  подання е-декларації – безумовна вимога антикорупційного законодавства. Умисне неподання декларацій передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність для усіх суб’єктів декларування.

Форма е-декларації затверджена рішенням НАЗК від 10.06.2016 року № 3 та  повністю відповідає Закону України “Про запобігання корупції”. Технічні проблеми, які існують на даний момент із заповненням е-декларацій лежать у зоні відповідальності Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації. За позицією Національного агентства з питань запобігання корупції, голосні заяви політиків та державних службовців на цьому фоні щодо форми декларації є певним пошуком «гачків», які могли б слугувати приводом не декларувати свої статки.

Національне агентство з питань запобігання корупції просить не саботувати процес подання декларацій та вчасно виконати усі вимоги закону стосовно декларування.

Нагадуємо, що відповідно до пункту 2 розділу XIII «Прикінцеві положення» Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) у 2016 році службові особи, які на день початку роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, займають згідно зі статтею 50 Закону відповідальне та особливо відповідальне становище, зобов’язані подати щорічні декларації за минулий рік у порядку, встановленому цим Законом, протягом 60 календарних днів після початку роботи системи. Термін подання е-декларацій спливає 30 жовтня 2016 року.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Тетяна
26.10.2016
Термін спливає.А зайти на сайт неможливо.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі