НАЗК вирішило підкорегувати форму е-декларацій

Національне агентство з питань запобігання корупції незабаром внесе певні технічні зміни до електронних декларацій


Про це повідомили у прес-служби НАЗК у Facebook за підсумками наради. Учасники наради обговорили питання відповідності форми електронного декларування як елемента доказовості у притягненні особи до кримінальної відповідальності та доведення умислу особи в ході відкриття провадження щодо неї.

Також представники Національної поліції наголосили на потребі термінового внесення змін до Закону "Про запобігання корупції" стосовно захисту окремих видів персональних даних членів сімей учасників АТО з метою гарантування їхньої безпеки. Тож, як йдеться у повідомленні, учасники зустрічі вирішили спільно виробити зміни до форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які будуть затверджені Національним агентством з питань запобігання корупції та зареєстровані в Міністерстві юстиції України найближчими днями.

"Відповідно до цього рішення з метою усунення всіх критичних аспектів подання електронних декларацій в найкоротші терміни буде здійснено технічне корегування форми е-декларації", - підсумували у НАЗК.


Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
Віктор
20.10.2016
Мізки собі підкорегуйте
Игорь
20.10.2016
Як завжди прикриваються атовцями що б прикрити своє добро.
123
25.10.2016
как они все уже надоели... конец октября, а они всё "коригують"!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі