Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.12.19
15727 7
Друкувати
Обране

Представники НАЗК роз’яснили порядок подання декларації після звільнення

Суб’єкт декларування, який припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, має подати декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями – з 1 січня року, в якому відбулося звільнення, по день фактичного звільнення.

«Слід зазначити, що при звільненні за ініціативою працівника суб’єкт декларування має подати декларацію у день фактичного звільнення. Якщо звільнення відбувається за ініціативою роботодавця, така декларація подається суб’єктом декларування протягом 20 днів з моменту, коли працівника було звільнено», – повідомив керівник Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя НАЗК Ігор Степанов.

Вирішенню цього та інших практичних питань щодо заповнення електронних декларацій представники Національного агентства з питань запобігання корупції та Української школи урядування присвятили тренінг, який відбувся в кінці минулого тижня у Харкові за сприяння обласної державної адміністрації.

Представники Національного агентства зауважили, що відсутність даних для заповнення декларації, таких як розмір грошових компенсацій при звільненні, не є підставою для відтермінування подання декларації. Адже законом передбачена можливість тричі подати виправлену декларацію упродовж семи днів. Крім того, у разі неможливості отримати необхідні дані для заповнення декларації у вказаний термін декларант має можливість повідомити про це НАЗК в «Особистому кабінеті».

nazk.gov.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
7
2323
04.12.2019
Виправлену декларацію можна подати ТРИЧІ? Зміни якісь були?
Оля
04.12.2019
Это такой бред, подавать декларацию в день увольнения. У человека могут быть не оплаченные больничные если по переводу, то не начислена премия. А еще если человек уволился у него в 90% понятно какая зарплата. А члены семьи как должны узнать свою зарплату, например, на 13 декабря? Тупость!
Ірина
04.12.2019
Я тоже не понімаю до чого такі строки-це якось допомогає боротися з корупцією?Можна здати за рік і все.А є сім"ї великі-пока побереш довідки-це нереально.
Наталя
05.12.2019
А як бути з декларацією працівнику, якщо грошову компенсацію нарахували, але не виплатили?
1234 Наталя
05.12.2019
В декларацію вписати те що нараховано, а далі йти в суд,- виплатять ще й за дні просрочки
лана
05.12.2019
висновок - ніколи не звільнятися))))
Наталя лана
05.12.2019
Це наслідок пілотного проекту по скороченню державних службовців у Херсонській області.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі