Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4514 0
Друкувати
Обране

Шахраї під виглядом уповноважених осіб НАЗК випитують по телефону вашу особисту інформацію для перевірки декларації

Про хід декларування доходів держслужбовців Управління Дежпраці у Рівненській області йшлося на загальних зборах службовців. Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Управління Валентина Терещук-Марчук також поінформувала про актуальні питання, до яких привертає увагу декларантів Національне агентство з питань запобігання корупції.


Фахівець закликала бути обачними із наданням особистої інформації третім особам, зокрема, у телефонному режимі. Адже виявлено факти спроб невідомих осіб отримати в такий спосіб від суб’єктів декларування особисті дані.

Під виглядом перевірки декларацій невідомі особи, представляючись працівниками апарату Національного агентства, намагаються отримати будь-яку інформацію стосовно громадян, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», або членів їх сімей, вимагають погашення кредитів тощо.

Зверніть увагу, що Національне агентство не вимагає надання жодної інформації в такий спосіб! Будь-які відомості у суб’єкта декларування або відповідного органу запитуються уповноваженими особами Національного агентства в офіційній письмовій формі поштовим відправленням чи електронним листом.

Крім того, слід зазначити, що рішення про проведення повної перевірки декларацій приймається на засіданні Національного агентства, про що електронним листом повідомляється відповідний суб’єкт декларування. Така інформація розміщується на офіційному веб-сайті Національного агентства.

У випадку спроб невідомих осіб отримати інформацію під виглядом повної перевірки декларації або вчинити інші протиправні дії НАЗК просить повідомляти про це на електронну адресу:info@nazk.gov.ua.

rv.dsp.gov.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд