Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.07.14
2038 0
Друкувати
Обране

Створюється міжвідомча комісія, яка займатиметься поверненням у власність коштів та майна, одержаних внаслідок корупційних правопорушень

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення міжвідомчої комісії з питань повернення у власність держави коштів та майна, одержаних внаслідок корупційних правопорушень» розроблено Міністерством юстиції на виконання пункту 3 статті 1 Указу Президента України від 13 травня 2014 № 467 «Про деякі заходи щодо захисту майнових інтересів держави» та відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 28 травня 2014 року.
Цим нормативно-правовим актом передбачається утворення міжвідомчої комісії з питань повернення у власність держави коштів та майна, одержаних внаслідок корупційних правопорушень, тимчасового консультативно-дорадчого та координаційного органу при Кабінеті Міністрів України, до складу якого включено Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики, представників Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України, Державної служби фінансового моніторингу України, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Адміністрації Президента України.
 
До основних завдань створеної комісії належатиме підготовка пропозицій та рекомендацій щодо виявлення, арешту та стягнення на користь держави коштів та іншого майна, що знаходиться в Україні, іноземних державах, і набуте внаслідок корупційних правопорушень, у тому числі, з використанням особливо відповідального становища в Україні службовими особами, щодо яких введені міжнародно-правові санкції, а також координація дій органів виконавчої влади з питань повернення у власність держави коштів та майна, одержаних третіми особами внаслідок корупційних правопорушень. 
 
Утворення міжвідомчої комісії з питань повернення у власність держави коштів та майна, одержаних внаслідок корупційних правопорушень сприятиме забезпеченню захисту інтересів України щодо майна, майнових прав, що неправомірно набуті внаслідок корупційних правопорушень високопосадовцями України.
 
Прес-служба Міністерства юстиції України
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×